rodinná idylka

Harry a Meghan mají prý nové hnízdo lásky. Vyjde je na 621 milionů korun

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 20. 1. 2020
Téma:

Poté, co se princ Harry s vévodkyní Meghan rozhodli stáhnout z veřejného života, začali už nejspíš hledat nový dům. Jejich sídlem by se měla stát vila v kanadském městě West Vancouver s výhledem na oceán. Celkem by za ni manželé mohli dát v přepočtu 621 milionů korun.

Harry a Meghan přijdou o své tituly, což znamená, že nebudou mít privilegia jako ostatní členové královské rodiny. Také ztratí příjem od daňových poplatníků. Podle prince Harryho nebyla jiná možnost, jak se vypořádat s neustálým tlakem veřejnosti. 

 

Pár se rozhodl žít se svým synem střídavě ve Velké Británii a Kanadě. Podle deníku The Sun si už měli vybrat nový dům, který se nachází ve městě West Vancouver v provincii Britská Kolumbie na jihu Kanady.

 

Vila stojí u oceánu a nabízí tak úchvatný výhled. Má celkem šest ložnic, pět koupelen a zahradu s vlastním přístupem do moře. "Meghan projevila zájem o tento krásný dům. Bylo by to pro ni, prince Harryho a malého Archieho perfektní," řekl deníku zdroj z místní realitní kanceláře. 

 

 

Součástí je také soukromé apartmá pro hosty. Blízko je také pláž Kitsilano, kde se v létě pořádají lekce jógy. Pokud se pár rozhodne dům pořídit, zaplatí za něj 21 milionů liber (tedy 621 milionů korun). 

 

GALERIE: Dům na nábřeží, který vybrala Meghan

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Dům na nábřeží, který vybrala Meghan - 1

 

Připomeňte si rozhodnutí královny Alžběty II. v následující reportáži:

TN.cz