Královské loučení

Harry a Meghan se loučí s fanoušky. Královské povinnosti jim skončily

Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Petra Bílková
Petra Bílková
Publikováno 31. 3. 2020
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu, jak znějí oficiální tituly Harryho a Meghan, budou za několik hodin už minulostí. Královské povinnosti páru končí totiž k poslednímu březnu. Pár také ztratí tituly Jeho a Její královská Výsost. Se svými fanoušky se rozloučili na sociálních sítích.

Princ Harry a Meghan Markle oznámili, že již nadále nebudou používat svůj instagramový účet Sussex Royal. V pondělí 30. března odpoledne, o den dříve, než jim oficiálně skončí královské povinnosti, se rozloučili se svými fanoušky. Poděkovali jim za podporu a inspiraci. Připojili také vzkaz, který se týkal současné situace.

 

Zobrazit pspvek na Instagramu

As we can all feel, the world at this moment seems extraordinarily fragile. Yet we are confident that every human being has the potential and opportunity to make a differenceas seen now across the globe, in our families, our communities and those on the front linetogether we can lift each other up to realise the fullness of that promise. Whats most important right now is the health and wellbeing of everyone across the globe and finding solutions for the many issues that have presented themselves as a result of this pandemic. As we all find the part we are to play in this global shift and changing of habits, we are focusing this new chapter to understand how we can best contribute. While you may not see us here, the work continues. Thank you to this community - for the support, the inspiration and the shared commitment to the good in the world. We look forward to reconnecting with you soon. Youve been great! Until then, please take good care of yourselves, and of one another. Harry and Meghan

Pspvek sdlen The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

"Jak všichni cítíme, svět je nyní neskutečně křehký. Ale jsme si jistí, že každá lidská bytost má možnost a příležitost něco změnit – jak můžeme vidět po celém světě, v našich rodinách, společenstvích, ale také u těch, kteří jsou v první linii – společně se můžeme vzájemně podržet a uvědomit si skutečný význam tohoto slibu," píše Harry a Meghan.

 

 

A dodali, že nyní je nejdůležitější zdraví všech lidí na celém světě a nalezení řešení problémů, které jsou důsledkem této pandemie. Uvedli také, že ačkoli na svých sociálních profilech už zřejmě nebudou aktivní, jejich práce bude nadále pokračovat.

 

Rozloučili se slovy: "Těšíme se na další shledání. Byli jste skvělí!“ Řekli tak sbohem 11 milionům fanoušků. Nyní už to bude "jen" Harry a Meghan.

 

 

Pár opustil Velkou Británii a přesunul se do Kanady. Ani tam ale dlouho nevydržel. Rozhodli se přestěhovat a usadit se ve Spojených státech nedaleko Hollywoodu v Los Angeles. Tam se přesunuli i se svým desetiměsíčním synem Archiem.

TN.cz