Zahraničí

Hlas královského dítka. Syn Harryho a Meghan se představil v podcastu

Meghan Markle, princ Harry, syn Archie
Zdroj: Profimedia
Meghan Markle, princ Harry, syn Archie
Jan Houška
Jan Houška
29.12. 2020 23:10
Téma:

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu v úterý vydali první díl svého podcastu. V něm vyzvali světoznámé osobnosti, aby se zamysleli nad uplynulým rokem 2020. Pořadu se zúčastnil také jejich roční syn Archie, který všem posluchačům popřál vše nejlepší do nového roku. Posluchači mohli tak vůbec poprvé slyšet jeho hlas.

Pár poprvé na veřejnosti představil svého ročního syna Archieho, který posluchačům popřál vše nejlepší do nového roku. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu přitom už od narození brání jeho soukromí. V Americe dokonce vedou soudní spor s bulvárem.

 

Podcastu se zúčastnilo také několik světoznámých osobností. Například zpěvák Elton John, známá profesorka Brené Brown, lékař Deepak Chopra či americký moderátor James Corden, uvedl Daily Mail.

 

 

První díl pořadu má délku zhruba 33 minut a je součástí nové spolupráce se společností Spotify. Hodnota smlouvy je přitom odhadována na zhruba 40 milionů dolarů, což je necelých 858 milionů korun. 

 

Další díl by měl vyjít už na začátku příštího roku. Podcast je zvukový pořad, který může posluchač zdarma poslouchat na internetu.

 

Podcast Archewell Audio od Harryho a Meghan si můžete pustit níže:

 

Slavný přírodovědec málem způsobil diplomatický konflikt u královské rodiny. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz