podivné vztahy

Harry držel Meghan za ruku. Kate muž ale nechytí. Znalec řekl proč!

Princ Harry drží svoji přítelkyni za ruku
Zdroj: Profimedia
Téma:

Princ Harry a jeho přítelkyně Meghan Markle si na veřejnosti projevují lásku. Spatřit ale člena královské rodiny ruku v ruce s partnerem není obvyklé. Jeho bratra s manželkou Kate v podobné situaci neuvidíte. Odborník vysvětlil, proč to tak je.

Pro členy královské rodiny platí určitá nepsaná pravidla, která na veřejnosti musí dodržovat. Veřejné projevování náklonnosti je například považováno za nepřípustné. Z toho důvodu podle deníku The Sun neuvidíte vévodkyni Kate a prince Williama držet se za ruce nebo se líbat na veřejnosti.

 

Jak je však možné, že si to jeho bratr dovolit mohl? Harry si údajně po oficiálním uvítání užíval hru už "mimo královské služby", takže se mohl chovat tak, jak si sám přál. Kate a Williama ale ruku v ruce zřejmě nikdy neuvidíme.

 

 

"Je jasné, že William a Kate jsou si blízcí, ale necítí potřebu projevovat to na veřejnosti, zejména na oficiálních setkáních. Harry a Meghan jsou v čerstvém vztahu a proto si lásku chtějí dokazovat častěji," řekl odborník na řeč těla Robin Kermode.

 

Je možné, že pokud se z Harryho a Meghan stanou manželé, už si Harry projev náklonosti nedovolí. Média už ve velkém spekulují o tom, jestli není na spadnutí zasnoubení a další královská svatba. Harry prý tím, že se s Meghan oficiálně ukázal, dal jasně najevo, že to s ní myslí opravdu vážně.

 

Video: Princ Harry veřejně ukázal svou přítelkyni 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tajemství prince George odhaleno: Proč ho nikdy neuvidíte v dlouhých kalhotách?

Stav těhotné vévodkyně Kate se rapidně změnil. Co se v královské rodině děje?

ham TN.cz