Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.10. 2018 21:09
Návštěva Austrálie

Princ Harry prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno! Dají ho dítěti?

Harry s Meghan v Austrálii
Zdroj: Profimedia
Princ Harry s Meghan Markle

Princ Harry během oficiální návštěvy Austrálie prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno pro dítě. Stejný názor zastává i jeho žena Meghan. Jaké jméno to je a hodí se spíše pro holčičku nebo pro chlapečka?

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu odcestovali před několika dny do Austrálie na oficiální návštěvu, během které stihli navštívit například ZOO v Sydney, kde otevřeli institut vědy a vzdělání. Dále viděli operu v Sydney a setkali se s australským generálním guvernérem sirem Peterem Cosgrovem.

 

Harry a Meghan se samozřejmě nezapomněli setkat se svými fanoušky, kteří na ně čekali na každém jejich kroku. Lidé vydrželi hodiny, aby oba zahlédli, pozdravili je nebo se s nimi vyfotili. Jednou ze šťastných fanynek byla maminka Jessica (28) se svým miminkem při jejich čtvrteční návštěvě Melbourne, informoval deník The Sun.

 

 

Jessica měla štěstí, že se u ní princ Harry i Meghan zastavili. Jessica jim představila sebe i svou dcerku Harriet Bonaddido. A právě její jméno se Harrymu velmi líbilo. "Jakmile jsem představila Harrymu svou dceru, řekl mi, že je to skvělé jméno," řekla Jessica. Podle ní by si mohli pro své dítě vybrat právě Harriet, což je i podobné jménu Harry.

 

Harriet se zamlouvala i Meghan. "Meghan stála vedle něho po pravici a lechtala Harriet na prstíkách a říkala, že je skvělé, že jsem ji dnes přivedla," dodala Jessica.

 

Harry a Meghan v pondělí oficiálně oznámili, že čekají prvního potomka. Lidé okamžitě začali po zveřejnění informace sázet na to, jak se jejich dítě bude jmenovat. Harriet sice nepatří mezi favority, ale možná se po návštěvě Austrálie objeví v nabídce sázkových kanceláří.

 

Podívejte se na reportáž z návštěvy Harryho a Meghan v Austrálii:


 

reg TN.cz
Reklama