královská rodina

Unikátní vánoční přání od Harryho a Meghan. Ukázali po dlouhé době Archieho

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Princ Harry s manželkou Meghan
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Aktualizováno 11:24
25.12. 2020 11:23
Téma:

Princ Harry s manželkou Meghan se po dlouhé době opět pochlubili veřejnosti synkem Archiem, kterému je už 19 měsíců. Ze společné fotografie vytvořili vánoční přání, které zveřejnil britský spolek na ochranu zvířat. Jedná se o jednu z charitativních organizací, které letos vévoda a vévodkyně ze Sussexu finančně podpořili.

Soukromí synka Archieho si Harry s Meghan pořádně hlídají, na rozdíl od dětí prince Williama tak chlapce není na veřejnosti, ani v médiích zdaleka tolik vidět. Nyní vévoda a vévodkyně ze Sussexu poprvé od Archieho prvních narozenin v květnu svého synka ukázali.

 

Na fotografii, která je upravená v počítačovém programu tak, aby vypadala jako malba, sedí Harry v zahradním domku a drží v náruči 19měsíčního Archieho. Na zemi vedle vánočního stromku sedí Meghan. Rodině dělají společnost i dva pejskové.

 

 

Podle webu CNN byla fotografie pořízená začátkem prosince. Šťastnou rodinu měla vyfotografovat matka vévodkyně Meghan, uvedl jejich mluvčí. "Malý vánoční stromek včetně ozdob vybral Archie a po svátcích bude strom opět zasazen do země," dodal.

 

Vánoční pohlednici, na které stojí "přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok," zveřejnil britský spolek Mayhew, který pomáhá zlepšovat životní podmínky zvířat, především psů a koček.

 

 

Vévodkyně je patronkou tohoto spolku. Potvrdila, že její rodina mu poskytla dar. "Letos jsme jako rodina věnovali dary několika charitativním organizacím," uvedla. Finanční příspěvek od Meghan a Harryho pomůže spolku překonat problémy spojené s pandemií covidu-19 a nadále pomáhat zvířatům.

 

Kromě Mayhew rodina přispěla také kalifornské organizaci, která pomáhá lidem vymanit se z bezdomovectví, a také fondu, jehož posláním je vzdělávat děti a bojovat proti chudobě v africké Ugandě.

TN.cz