Náročná adaptace

Harryho nový život v USA je pro něj výzvou, prozradila přítelkyně rodiny

Princ Harry s bioložkou Jane Goodallovou
Zdroj: Profimedia
Princ Harry s bioložkou Jane Goodallovou
Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 15. 4. 2020
Téma:

Už jsou to dva týdny, co princi Harrymu a jeho manželce Meghan Markle skončily královské povinnosti a přišli o příjmy a tituly z toho plynoucí. A minimálně pro Harryho není přechod do "civilu" úplně snadný, prozradila přítelkyně rodiny.

Doktorka Jane Goodallová, která Harryho zná už řadu let a spolupracovala s ním na spoustě projektů, se v nedávném rozhovoru nechala slyšet, že pro prince je nový život v Los Angeles "trochu výzvou".

 

Goodallová je s Harrym v kontaktu dlouhodobě - minimálně od chvíle, kdy si slavný pár sbalil kufry a opustil Britské ostrovy, píše britský Mirror.

 

"Nevím, jak se jeho (Harryho) kariéra bude vyvíjet, ale ano, jsme ve spojení. Myslím si, že právě teď je pro něj život trochu výzva, uvedla Goodallová.

 

 

Dostala také otázku, zda si myslí, že Harry a jeho bratr William jsou šampióny světa přírody: "Ano, až na to, že střílí a loví," zamyslela se Goodallová.

 

A tipnula si, že vzhledem k tomu, že Meghan tomuto druhu zábavy neholduje, tak se Harry lovu asi bude muset zříct, aby měl doma klid.

 

Připomeňte si poslední oficiální akci Harryho a Meghan:

 

TN.cz