všechny oblafli

Harrymu a Meghan se podařilo nemožné! Utajili velkou událost

Harry a Meghan v kabrioletu
Zdroj: Profimedia
Vévodkyně Meghan a princ Harry
Téma:

Ačkoli jsou vévodkyně Meghan a princ Harry pod přísným dohledem médií, zdá se, že se jim podařilo nemožné - na celé dva týdny se vypařili na líbánky, aniž by to kdokoliv zaznamenal. Pár si podle novinářů užil vysněnou dovolenou ve východní Africe, plánovaná cesta do Kanady se tak nekoná.

Líbánky vévodkyně Meghan a prince Harryho byly po královské svatbě tématem číslo jedna. Novináři předpokládali, že pár si za cílovou destinaci zvolí krásnou přírodu Kanady a chystaný průběh dovolené probírali ze všech možných stran. Teď se však ukazuje, že šlo o blamáž. Pár totiž podle portálu Enews má už romantické líbánky za sebou.

 

Harry a Meghan se vytratili začátkem měsíce na dva týdny do východní Afriky, kde navštívili celkem dvě oblasti. Podle zdroje z jejich blízkého okolí si nenechali ujít ani safari. Kensingotnský palác zatím - co se svatební cesty týče - mlčí. A podle expertů je vysoce nepravděpodobné, že by zprávu potvrdil, nebo vyvrátil. Nejde totiž o oficiální cestu do zahraničí.

 

GALERIE: Královská svatba Harryho a Meghan

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Meghan Markleová přichází na svatbu - 1

 

"Kensingtonský palác informoval, že svatební cesta je soukromá a o jejích detailech se s novináři manželé nepodělí. Pár sdílel s veřejností mnoho detailů ze svého života během svatby a teď je čas, aby si užil soukromí," sdělil odborník na královskou rodinu Omid Scobie v rozhovoru pro elle.com. Byl si jistý, že kroky Meghan a Harryho povedou do Afriky. Právě tam totiž zažili mnoho zásadních okamžiků.

 

 

Teď už Meghan a Harryho čekají jen královské povinnosti a nebudou mít příliš čas ukradnout si chvilku pro sebe. I proto se dá předpokládat, že cestu utajili.

lud TN.cz