kuriózní případ

Z hrobu se ozvalo záhadné volání. Hasiči v něm našli živého muže!

Nehoda na hřbitově
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Téma:

Záchranné složky musely ve čtvrtek řešit poněkud kuriózní případ. V nočních hodinách vyjížděli k pádu zraněné ženy do šachty z výše. Po příjezdu se ukázalo, že jde o hrob, nikdo v něm ale nebyl. Dopoledne byl nahlášen stejný případ, tentokrát v něm ale zasahující nalezli muže.

V noci na čtvrtek přijala tísňová linka informaci o pádu ženy do hluboké šachty v obci Mělnické Vtelno. Žena si podle informací měla prokousnout při pádu jazyk a volat o pomoc měla ťukáním o stěny šachty. Na místo proto okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři.

 

Po příjezdu zasahující zjistili, že zmíněná šachta je čerstvý hrob, který byl zhruba 4 až 5 metrů hluboký. Zraněná žena v něm ale nebyla. Poblíž policisté nalezli pouze neznámého muže, který byl podle všeho pod vlivem drog. Celá akce proto byla odvolána.

 

V dopoledních hodinách se volání opakovalo, na místo proto opět vyrazili policisté, hasiči i záchranka. Tentokrát ve vykopaném hrobě skutečně někdo byl, ale nešlo o ženu, nýbrž o muže, který se na místě pohyboval už v noci.

 

 

Hasičům se ho podařilo rychle vyprostit a byl předán do péče záchranářů. Muž při pádu neutrpěl zranění, proto byl zaléčen na míste, poučen a okamžitě propuštěn.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Muže klečícího u hrobu těhotné manželky probraly děsivé zvuky. To nejhorší však ještě mělo přijít

GALERIE: Nejbizarnější hroby na světě mají ruští mafiáni!

Související témata:
klma TN.cz