Smrt Ivo Pavlíka

Heidi Janků stále nevyzvedla urnu manžela! Už ale ví, kam ji uloží

Heidi Janků
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Heidi Janků celý pohřeb Iva Pavlíka proplakala
Téma:

Zpěvačka Heidi Janků se stále nedokáže vypořádat se ztrátou milovaného muže. Přestože hudebník Ivo Pavlík zemřel už před 41 dny a od jeho pohřbu uplynul více než měsíc, Janků si stále nevyzvedla urnu. Už se ale rozhodla, kde manžela pohřbí.

Heidi Janků se deníku Aha! svěřila, že manželovu urnu uloží do hrobečku na zahradě v pražské Uhříněvsi, kde pár dlouhá léta žil. "Myslím, že to bude tak nejlepší! Tady to Ivoš moc miloval, určitě by byl rád," prozradila listu zpěvačka.

 

Zároveň ale přiznala, že ani po měsíci od pohřbu hudebníka Iva Pavlíka si nevyzvedla urnu s jeho ostatky. "Není s čím otálet. Ivoše jsem si stále nevyzvedla, nemám sílu mít urnu doma. A ráda bych to všechno měla rychle za sebou, takhle nejsem schopna se vůbec ani pokusit znovu se nadechnout," řekla deníku zdrcená Janků.

 

S místem posledního odpočinku souhlasí i Pavlíkův syn Adam. Sám hudebník prý před smrtí prohlásil, že chce, aby Heidi jeho popel rozptýlila na Národní třídě. "Protože tam bude mít blízko jak za holkama do Perlovky, tak do Národního divadla," vysvětlila zpěvačka. To ale možné není.

 

 

Hudební skladatel Ivo Pavlík zemřel 12. srpna na infarkt, bylo mu 84 let. Hrál na klávesy a klarinet. S Heidi Janků byl ženatý 25 let, předtím měl za manželku zpěvačku Věru Špinarovou, která zemřela na konci března.

Související témata:
epa TN.cz