vdova po pavlíkovi

Heidi po smrti manžela překvapila: Oznámila radostnou novinu

Heidi Janků a Ivo Pavlík
Zdroj: Profimedia
Heidi Janků oznámila radostnou novinu
Téma:

Heidi Janků smrt manžela Ivo Pavlíka (†84) hodně otřásla. Minulý pátek na jeho pohřbu nedokázala udržet slzy a její nejbližší ji museli podpírat. Život jde ale dál a toho je si vědoma i zpěvačka. Na sociálních sítích oznámila pro některé překvapivou novinu.

Není to ještě ani týden, co pochovala milovaného manžela, a zpěvačka Heidi Janků už vstupuje do nové etapy svého života. Ztráta nejbližšího člověka jí sice otřásla, na sociálních sítích ale přiznala, že si je vědoma toho, že to bylo nevyhnutelné.

Heidi Janků na pohřbu svého manžela Ivo Pavlíka:

 

"Stále dokola si opakuji, že Ivoš prožil krásný život (a to nejen po mém boku), dožil se úctyhodného věku, jeho odchod byl důstojný, bez dlouhého trápení a velkých bolestí," napsala zpěvačka na facebook.

 

 

Zároveň ale dodala, že bude trvat hodně dlouho, než Pavlíkův odchod přebolí. Aby se z velkého zármutku dříve vzpamatovala, překvapila Heidi fanoušky tím, že se vrací do práce. A to už tuto sobotu!

 

GALERIE: Poslední rozloučení s Ivo Pavlíkem

1
/
23
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Rozloučení s Ivo Pavlíkem - 4 ; Hudební producent Karel Vágner

 

"Ivoš by chtěl, abych se co nejdříve vrátila na pódia. Pokusím se o to tuto sobotu v Ostravě - jak symbolické," svěřila se zpěvačka.

 

 

Ivo Pavlík zemřel v sobotu 12. srpna na následky infarktu. Pohřeb se uskutečnil minulý pátek ve strašnickém krematoriu. Zůstal po něm syn Adam, kterého měl Pavlík se zpěvačkou Věrou Špinarovou, a dcera Yvonna, kterou měl s první ženou Zuzanou. Posledních 25 let strávil po boku zpěvačky Heidi Janků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vyšinutá žena z pohřbu promluvila o SKANDÁLU s Heidi Janků: Řekla, jak to je!

Adam Pavlík o SKANDÁLU na pohřbu: Co prozradil o ženě, kterou Heidi Janků nazvala lidským odpadem?

mom TN.cz