Galerie miss helsinky

Šok na finské Miss! Žádné blond vlasy, modré oči a pleť jako sníh

Miss Helsinky je černoška
Zdroj: Facebook / Sephora Sefku Ikalaba
Téma:

Ve finské soutěži krásy Miss Helsinki s velkým překvapením zvítězila dívka tmavé pleti. Devatenáctiletá Sephora Ikalabaová byla z vítězství překvapená a slíbila, že se jako miss bude chovat úplně jinak, než všechny dosavadní královny krásy.

Ikalabaová své první momenty po vyhlášení proplakala, vítězství vůbec nečekala. Je totiž jednou z velice mála černošek, která tuto soutěž v severské zemi vyhrála. "Mým cílem bylo dostat se mezi nejlepších pět. Když se pak vyhlašovaly nejlepší dívky, do poslední chvíle jsem si myslela, že jsem se mezi nejužší výběr nedostala,"řekla po soutěži finskému deníku Ilta Sanomat mladá dívka. Celé vyhlášení její rodina i fanoušci protančili v předních řadách, aby oslavili svou vítězku. 

 

GALERIE: Miss Helsinky

1
/
9
Zdroj: facebook
Sephora Ikalaba - 1


Podle Ikalabaové se nyní o miss bude mluvit jinak než kdy dřív. "Teď jsem vzorem. Budu se snažit zůstat na správné cestě, dělat věci, které nikdy miss nedělala. Nechci, aby lidé mluvili o mých špatných rozhodnutích. Pokud mé jméno uvidíte v titulcích novin, bude se o mě vždy mluvit jen dobře," slíbila pro finský web Iltalehti nová královna krásy z Helsinek.

 


165 centimetrů vysoká Sephora je původem z Konga. Do Finska se dostala, když jí bylo šest let. Velkou část svého mládí pak strávila v dětském domově.

TN.cz / nor