Thomas Brodie-Sangster

Herce proslavila role ve filmu Láska nebeská! Změnil se k nepoznání

Thomas Brodie-Sangster
Zdroj: Profimedia
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 26.12. 2019 06:54

Jestli se nějaký vánoční film zapsal do paměti diváků, tak je to Láska nebeská. Hit z roku 2003 nastartoval kariéru mladému herci, který ztvárnil postavu chlapce Sama. Thomas Brodie-Sangster se od své legendární role hodně změnil.

Thomas Brodie-Sangster hrál ve filmu Láska nebeská nevlastního syna Liama Neesona. Snažil se vyrovnat se smrtí matky a sblížit se s otčímem, který mu radil, jak získat srdce spolužačky.  se díky svému výkonu a roztomilém vzhledu stal miláčkem diváků.


Dnes je mu 29 let a pořád se věnuje herectví. Televizní diváci si mohou Thomase pamatovat také z oblíbené pohádky Kouzelná chůva. V roli nejstaršího syna Colina Firtha Simona pořádně potrápí nervy tajemné chůvy v podání Emmy Thompson. Tato trojice se setkala už při natáčení Lásky nebeské.

 

 

 
Pracovně se Brodie-Sangsterovi velmi daří. Díky svému mladistvému vzhledu ho stále obsazují do rolí výrazně mladších lidí. Loni se objevil v kinech ve filmu Labyrint: Vražedná léčba. Mimo herectví se věnuje i dabingu - příští rok propůjčí hlas jedné z postav v animované pohádce Dračí jezdec.

 

V minulosti randil s herečkou Isabellou Melling, se kterou se v roce 2016 rozešel. V současnosti se objevuje po boku partnerky Gzi Wisdom.

 

GALERIE: Herec Thomas Brodie-Sangster

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Thomas Brodie-Sangster

TN.cz