KALIFORNIE

Herečka záhadně zmizela na jezeře, policie nasadila vrtulník i psy!

Roman Dolejský
Roman Dolejský
Publikováno 11. 7. 2020
Téma:

Pátrání po zmizelé herečce nadále pokračuje. Žena se pohřešuje od středy, kdy si vyjela se synem na loďce. Policie povolala i speciálně vycvičené psy.

Už třetí den trvá pátrání po herečce Naye Riveraové, která zmizela při projížďce na lodi v Kalifornii. Policie nasadila sonar, aby mohla prohledat temné vody jezera, nad jezerem přelétává vrtulník.

 

Pátrací týmy využívají také speciálně vycvičené psy, kteří z lodě čichají těsně nad úrovní hladiny a měli by být schopní ucítit tělo pod vodou. Podle policie může pátrání trvat ještě několik dní. Informaci přinesl portál CNN.

 

 

Jezero Piru je zatím uzavřené pro veřejnost. "Nevíme, jestli bude pátrání pokračovat pět minut nebo pět dní, ale v našem úsilí budeme nadále pokračovat," ujistil mluvčí úřadu šerifa Eric Buschow.


Herečka zmizela ve středu vpodvečer, když si vyjela na jezero se svým čtyřletým synem v pronajaté lodi. O několik hodin později našel majitel loď jen se spícím chlapcem, Riveraovou ale zmizela. Více si přečtěte v tomto článku na TN.cz.
 

TN.cz