Celostátní průzkum

Hledá se nejlepší nemocnice roku. Takhle loni dopadla ta vaše

Nemocnice
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:

Množství stížností na nemocnice a jejich personál koluje po sociálních sítích. Nyní máte možnost se o své zkušenosti podělit prostřednictvím anonymního dotazníku. HealthCare Institute totiž organizuje další ročník celostátního průzkumu - Nejlepší nemocnice ČR 2019.

Už počtrnácté hledá nezisková organizace HealthCare Institute nejlepší nemocnici v České republice. Podělit se o zkušenosti z té vaší máte možnost od 1. února do 31. srpna 2019. Hodnotit můžete pomocí jednoduchého anonymního dotazníku, který najdete na internetových stránkách www.nejlepsi-nemocnice.cz.

 

Hlasovat je možné také prostřednictvím tištěných dotazníků, které jsou k dispozici v čekárnách či na recepci každé nemocnice. V minulém roce se celostátního průzkumu zúčastnilo téměř 61 tisíc hospitalizovaných pacientů a téměř 42 tisíc pacientů ambulantních.

 

Součástí průzkumu je už popáté také hledání zdravotní pojišťovny roku. "Cílem průzkumů je postupné zlepšování kvality zdravotních služeb a péče v českých nemocnicích a zdravotních pojišťovnách směrem k potřebám pacientů," vysvětluje výkonná ředitelka HealthCare Institutu Lenka Lunkmoss Černíková.

 

 

V minulém roce zvolili pacienti nejlepší fakultní nemocnicí tu v Hradci Králové. Nejlepší nemocnicí byla zase soukromá Karvinská hornická nemocnice a.s. Jak dopadla v loňském roce ta vaše, se můžete podívat TADY.

 

Podívejte se na vyhlášení nejlepších nemocnici v minulém roce:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dojemné! Neuvěříte, co tento kouzelný dědeček dělá pro nemocné děti
Z toho by si české porodnice měly vzít příklad! Co dělají v Japonsku jiného?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pan TN.cz