Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 6. 2018
video nebezpečné jednání

Hledá se řidič hazardér! Kamera natočila, co udělal na přejezdu

Zdroj: Policie ČR

Policie pátrá po řidiči kamionu, který na začátku týdne v Moravském Písku zničil závory na železničním přejezdu. Na koleje vjel v době, kdy blikala červená světla. Hříšník ale veškerou signalizaci ignoroval.

K incidentu došlo v pondělí okolo 17. hodiny ve směru od Polešovic na Moravský Písek. "Neznámý řidič jedoucí s nákladním vozidlem Iveco oranžové barvy se zahraniční registrační značkou, vjel na železniční přejezd v době, kdy bylo v činnosti světelné a zvukové zabezpečovací zařízení červené barvy," vysvětlil mluvčí policie Petr Zámečník.

 

Riskantní chování řidiče natočila kamera. Na záznamu je vidět, jak se závora spouští přesně ve chvíli, kdy řidič vjíždí na koleje. Na chvíli zaváhá a zastaví. Pak prorazí dřevěnou závoru a jede dál.

 

 

"Neznámý řidič z místa bez zastavení odjel. Policisté nyní po tomto řidiči a vozidle pátrají. Obracíme se také na veřejnost se žádostí o pomoc při jeho ustanovení. Jakékoliv poznatky o tomto vozidle a jeho řidiči můžete sdělit dopravním policistům na telefon 974 633 260 nebo na linku 158," dodal Zámečník.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Motorkář ignoroval závory před kolejištěm. Špatně dopadl! VIDEO

Řidič jel dlouhých 15 kilometrů v protisměru. Když ho policisté zastavili, okamžitě volali záchranku!

lud TN.cz
Reklama