volná pracovní pozice

HLEDÁME: Chcete být pyšní na to, co děláte? Pojďte pracovat k nám!

Skupina Nova
Zdroj: TV Nova
Téma:

Chcete být pyšní na to, co děláte? Hledáme kolegu na pozici Kreativní producent. Staňte se součástí týmu talentovaných a kreativních producentů, kteří umí ostatní strhnout a inspirovat v oblasti vývoje nových TV formátů.

Skupina Nova přijme talentované a kreativní lidi na pozice kreativních producentů. Hledáme kreativní týmové hráče, kteří jsou komunikativní, přistupují ke své práci tvořivě, přichází s novými myšlenkami a koncepty a nebojí se prosadit.

 

Co potřebujete znát? Požadujeme velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem. Práce je vhodná i pro absolventy vysokých škol.

 

Přidejte se k nám a pracujte v moderní multimediální společnosti, která provozuje několik TV kanálu a internetových médií.

 

GALERIE: Hledáme Kreativního producenta

1
/
1
Zdroj: TV Nova
Hledáme kreativního producenta

 

Přihlásit se můžete na webových stránkách nova.jobs.cz nebo přímo ZDE. Prosíme, připojte aktuální životopis v českém i anglickém jazyce a ukázku Vaší dosavadní tvorby.


Neváhejte a pojďte k nám rozhodovat o tom, co je na pořadu dne.

 

Společnost CET 21 je moderní, dynamicky se rozvíjející multimediální firma. Již od svého vzniku v roce 1994 si udržuje vedoucí postavení na televizním trhu a v roce 2008 razantně vstoupila i do oblasti internetu. Díky sehranému týmu špičkových odborníků je lídrem v oblasti výroby vlastních TV pořadů, grafiky a technologie. Patří do nadnárodní skupiny CME, která je předním poskytovatelem televizního vysílání ve střední a východní Evropě.

TN.cz