Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.2. 2016 18:39
Lipno.úsměv

Hledáme nejroztomilejší lyžaře! Pošlete foto a vyhrajte super ceny

Soutěž o nejhezčí dítě na sněhu - 1
Zdroj: TN.cz

Vyfoťte malé lyžaře na sjezdovce a zapojte snímek do soutěže. Pokud se fotka bude líbit, můžete vyhrát ceny v hodnotě více než 12 tisíc korun.

Portál TN.cz ve spolupráci se Skiareálem Lipno připravil velkou soutěž o nejhezčí fotku dítěte na sjezdovce. Je vašemu potomkovi do 12 let věku? Vyfoťte ho na svahu na lyžích a fotku zapojte do hlasování.


Fotku přihlaste do soutěže TADY

 

Soutěž bude trvat 4 týdny. Ve hře jsou čtyři týdenní ceny a jedna hlavní výhra. Každý týden můžete vyhrát plyšovou Obrrybu a Lipno card (jednodenní skipas). Hlavní výhrou za všechny týdny pak bude rodinný pobyt na Lipně v jurtě s vybranými službami (2 dospělí a 2 děti) a prohlídka studia Televizních novin TV Nova pro rodinu výherce (4 osoby).

 

Jak hrajeme?

 

Soutěž probíhá v období od 1. 2. 2016 do 28. 2. 2016 a je rozdělena na čtyři týdenní hlasovací kola. Došlé Soutěžní fotografie budou průběžně umísťovány na portál TN.cz. Hlasování probíhá formou duelů. Celkové vítězství i vítězství v jednotlivých kolech získá soutěžní fotka, která dosáhne největšího procenta vyhraných duelů. Každé dítě může mít v soutěži pouze jednu fotku, zakladateli profilu musí být minimálně 18 let.

 

Kompletní soutěžní řád najdete TADY

 

Partnerem soutěže je Skiareál Lipno, kde jsou ideální podmínky pro lyžování nejen pro dospělé, ale i pro děti. A právě děti mohou na Lipně navštívit lyžařskou školu, kde je instruktoři naučí lyžovat, ale také poradí, jak se do soutěže přihlásit.

 

Vítěze 1. týdne soutěže najdete tady

Vítěze 2. týdne soutěže najdete tady

Vítěze 3. týdne soutěže najdete tady

TN.cz

Partneři reklama

Harrachov - DOBRÁ ZIMNÍ ADRESA... Perfektně upravené sjezdovky a spousta zábavy na horách
KOHÚTKA - JAVORNÍKY, lyžování pro náročné i začátečníky!
Rokytnice nad Jizerou, lyžařský ráj v srdci Krkonoš i pro nejnáročnější
Reklama