Naléhavé pátrání

"Hledej v lese." Milan napsal mrazivý dopis, hledají ho už čtvrt roku!

Milan napsal dopis na rozloučenou
Zdroj: TN.cz
Hana Mikulková
Hana Mikulková, Petr Zelený
Publikováno 18. 2. 2020
Téma:

"Až toto budeš číst, už budu po smrti." Těmito slovy začíná mrazivý dopis na rozloučenou, který před svým zmizením sepsal sedmnáctiletý Milan Koval z Rýmařova na Bruntálsku. Blízcí i policisté po něm pátrají už čtvrt roku. Zatím bez výsledku.

Přesto jeho maminka Taťána věří, že syn, kterého naposledy viděla v listopadu, žije. "Vím to, někde u někoho se ukrývá. Může být kdekoli, údajně ho spatřili v Bruntále, Krnově i Opavě," napsala Taťána TN.cz.

 

Milan ovšem dopis na rozloučenou zakončil děsivou výzvou. "Chtěla bys mě najít? Hledej v lese nedaleko kolejí," napsal. Přesto jeho blízcí neztrácejí naději. Les totiž prý důkladně prohledali policisté se psem.

 

"Mili, prosím tě, vrať se domů nebo dej vědět, že jsi v pořádku. Všichni tě moc milujeme, všechny problémy spolu vyřešíme. Všichni tě hledají a mají o tebe strach," vzkazuje Taťána teenagerovi, který zmizel už před třemi měsíci. Podle ní ovšem odešel bez peněz a pořádného oblečení.

 

 

Na sobě měl v tu chvíli černou mikinu, černý batoh a také džíny stejné barvy ozdobené mohutnými řetězy. Na nohou měl zateplené červené botasky.

 

Jeho jméno v policejní databázi pohřešovaných stále figuruje, policisté mladíka vysokého asi 175 centimetrů, s hnědými vlasy a zelenýma očima hledají už od 19. listopadu loňského roku.

 

GALERIE: Milan nechal dopis na rozloučenou a zmizel

1
/
6
Dopis na rozloučenou - 2

TN.cz