TACHOVSKO

HNUS! Muž zmlátil čtyřleté dítě vodítkem! Chlapec je v nemocnici

Téma:

Ve Fakultní nemocnici v Plzni skončil čtyřletý chlapec z Tachova. Dítě měl surově zbít vodítkem na psa přítel jeho matky. Případ začala šetřit policie. Zdravotníci navíc zjistili, že chlapec se nestal obětí podobných fyzických trestů poprvé.

Zatímco jiné čtyřleté děti ukládají večer rodiče ke spánku, chlapec, ke kterému upírají pozornost policisté z Tachova, dostal od nevlastního otce výprask. Brutální, bezohledný, který dítěti musel způsobit velkou bolest.

 

"Sousedi na týhle straně mají tři děti. Ty děti furt zlobí, neposlouchaj. Tak asi jim křuply nervy a maj právě psa," popisuje sousedka rodiny. Místo pokárání zbil muž malého chlapce tím prvním, co měl po ruce. "Vodítkem na psa. Včera okolo desátý tu byla sanitka," dodali sousedi.

 

Záchranku přivolala policejní hlídka. Všechno se to mělo seběhnout v jednom z tachovských panelových domů. Sanitka nakonec do plzeňské nemocnice odvezla zraněné dítě i jeho matku.

 

 

Zdravotníci chlapečka vyšetřili a zjistili další závažnou skutečnost. Dítě mělo na těle další zranění, už vyléčená, z dřívější doby. "Vypadá to na nějaký syndrom týraného dítěte. Jak jsem četla tu zprávu, tak to vypadá, že to nebylo poprvé. Že to bylo víc brutální," uvedla mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.

 

"V současné době se zabýváme případem podezření z týrání nezletilé osoby. A vzhledem k prvotní fázi celé věci a věku poškozené osoby nebudeme poskytovat žádné další informace," sdělil policejní mluvčí Jan Koželuh. Podle informací televize Nova byl podezřelý muž zadržen, zatím ale nepadlo žádné obvinění.

Související témata:
hru TN.cz