nenávistné komentáře

Hnusné útoky na popálenou Týnu: "Speklo jí to ko*y, to má za to!"

Týnuš Třešničková
Zdroj: Instagram
Youtuberka Týnuš Třešničková

Nesnesitelná bolest a trauma, které může trvat až do konce života. Tak dopadla česká youtuberka Týnuš Třešničková, která při ohňové show v restauraci v Turecku utrpěla popáleniny na 35 procentech těla. Fanoušci událost okamžitě začali komentovat na sociálních sítích. A někteří ne zrovna pozitivně.

Obrovská vlna solidarity, ale také nechutné komentáře, nad kterými zůstává rozum stát. Sociální sítě sympatické youtuberky Týnuš Třešničkové vzali její fanoušci útokem. Jen na instagramovém účtu, který má přes 370 tisíc sledujících, už se k neštěstí vyjádřilo téměř pět a půl tisíce lidí.

 

Většina jich přeje dívce hodně sil a brzké uzdravení, najdou se ale tací, kteří tvrdí, že si to youtuberka zasloužila! "Tady to máš všechno, jak jsi ze sebe dělal queen, ty nádhero. Nic se neděje jen tak. Všechno je z nějakého důvodu," napsal jeden z komentujících.

 

22leté ženě vyčítají především plastiku prsou, kterou podstoupila přibližně před rokem, a její erotické snímky, které před dvěma lety unikly na internet. "Bylo by nejlepší, kdyby jsi zrušila insta. Pochybuji o tom, že sem pak budeš něco přidávat, jak budeš zohavená, ty chudinko. Běž na další plastiku a doufám, že ti zase shoří xicht," přidal se další.

 

GALERIE: Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková

1
/
7
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Kristýna Třešňáková - 6

 

"Tak podle posledních zpráv má ohořelý komplet obličej a speklo jí to kozy. Silikony musí ven. To bude podívaná, nevím, jestli se mám smát nebo brečet," komentoval Petr. Podobně nechutný komentář sdílel i Lukáš: "Doufám, že se cestou nezačne rozpadat. Hotové maso jde krásně od kosti."

 

 

Fanoušci, kteří za svou oblíbenou youtuberkou stojí, už začali nenávistné komentáře nahlašovat. Ty tak postupně z profilu mladé dívky mizí. "Je mi z vás špatně. Nechápu, kde se všude ta zlost bere. Vaše závist musí být fakt obrovská. Až si tady slečna přečte ty odporné komentáře, tak na tom bude psychicky ještě hůř. Zamyslete se! Týnuš, uzdrav se nám," napsala na instagram Kristýna, ke které se přidaly stovky dalších lidí.

mom TN.cz