Dobrý anděl

Hodní lidé existují! Do Dobrého anděla se jich zapojilo 10 tisíc!

Téma:

Deset tisíc Dobrých andělů. Tolik diváků televize Nova se rozhodlo s námi pomáhat. Už počtvrté jsme spolu s nadací Dobrý anděl alespoň trochu ulehčili život tisícům rodin, ve kterých zejména děti bojují s rakovinou nebo jinou vážnou nemocí.

Televize Nova navštívila několik rodin, kterým Dobří andělé pomáhají. Viděli jsme například malého Daníka, který snad už úspěšně porazil nádor na mozku, Růženku s cystickou fibrózou, nebo čtrnáctiletého Kubíka, který stále bojuje s rakovinou. Jejich příběhy ostatním lidem pomohly.

 

"Pomohly mimo jiné proto, že lidé dobře pochopili, co takové onemocnění znamená a co vše to obnáší. Při této kampani se přihlásilo asi 10 tisíc Dobrých andělů. Dobří andělé pomohli téměř 2 400 rodinám," řekl TV Nova Petr Sýkora, zakladatel Dobrého anděla. Televizi Nova pochválil za skvělou spolupráci.

 

"Televize Nova je hrdým partnerem Dobrého Anděla už čtyři roky. Čtyři roky děláme společné kampaně - během této doby se více než polovina Dobrých Andělů rekrutovala právě z řad diváků televize Nova. A za to jsem moc ráda a moc bych chtěla poděkovat všem divákům, kteří se zapojili," uvedla ředitelka korporátní komunikace TV Nova Anna Suchá.

 

 

Nejvíce si ale pomoci váží ti, kterých se to přímo týká. "Podivuji se, že tohle vůbec lidi dokážou udělat. Dát něco někomu, když toho člověka vůbec neznají," říká dojatě malý Kubík.

 

Dobrým andělem se můžete stát i vy, stačí se zaregistrovat na stránkách, www.dobryandel.cz

Související témata:
vbo, Nikol Kudrnáčová TN.cz