malá hrdinka

Holčička dojala celý svět: Vánoční přání jí plní tisíce lidí! VIDEO

Téma:

Když jí bylo pět, jako jediná z rodiny přežila žhářský útok. K letošním Vánocům poprosila o pohledy, ty jí lidé posílají z celého světa. Dostala jich už přes 300 tisíc.

Malá Safyre Terryová z New Yorku při strašlivém požáru utrpěla popáleniny na 75 procentech těla a přišla o tatínka, maminku a tři sourozence (3, 2 a 1). Žháře dosud nedopadli.

 

Od té doby žije holčička se svou tetou Liz Dolderovou, která skromným přáním odstartovala obří lavinu. Na facebooku na začátku prosince požádala, jestli by lidé Safyre nezpestřili letošní Vánoce a neposlali jí přáníčka.

 

 

A těmi je teď holčička doslova zavalená a má hroznou radost. Lidé z celého světa jí posílají pohledy, dopisy, balíčky i hračky, zatím jí už přišlo celkem přes 300 tisíc zásilek. Také peníze na účtu, které mají financovat její lékařskou péči a plastické operace utěšeně roste. Cílem bylo vybrat 15 tisíc dolarů, už je na něm přes 340 tisíc dolarů.

 

GALERIE: Holčička, která jako jediná z rodiny přežila žhářský útok

1
/
13
Zdroj: facebook.com
Holčička, která jako jediná z rodiny přežila žhářský útok - 1

 

"Všichni jsme z toho ohromení," řekla Liz stanici ABC. "Nevěřili jsme, že by ta výzva mohla mít tak obrovský úspěch."

 

Když se malé Safyre Liz zeptala, kolik si myslí, že letos dostane přáníček, řekla, že dvacet. A bála se, že jich na vánočním stromečku nebude mít dost. Proto Liz požádala na facebooku své přátele, jestli by holčičce nějaké neposlali. Přidal se celý svět.

 

Pokud i vy chcete udělat malé Saphyre radost, zasílejte svá přání na adresu:

Safyre
P.O. Box 6126
Schenectady NY 12306
 

hel TN.cz