Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.7. 2018 21:41
policie hledá pachatele

Holčičku (8) znásilnil v Ostravě muž. Ve dne na rušné ulici

Zdroj: TV Nova

Ostravské Fifejdy se staly dějištěm otřesné události. Osmiletou holčičku zde v neděli odpoledne napadl a znásilnil mladý muž. Případem už se zabývá policie.

K ohavnému činu mělo dojít kolem čtvrté hodiny v rušné ulici nedaleko ostravského pivovaru. Policie po muži vyhlásila pátrání. "Poškozenou je nezletilá dívka,“ uvedla k případu mluvčí policie Soňa Štětínská.

 

Kriminalisté prověřují veškeré informace a souvislosti. Od nedělního odpoledne policie prohledává místo činu, případ převzala krajská kriminálka. "Vzhledem k věku se jedná o zvlášť zranitelnou oběť, nelze proto být v této věci konkrétnější,“ doplnila Štětínská.

 

 

Skutečnost, že se čin stal, se mezi obyvateli Ostravy poměrně brzy rozkřikla a lidé to ihned začali řešit na sociálních sítích. Jeden z diskutujících uživatelů uvedl, že by pachatel měl mít tmavé vlasy a vousy. Věk odhadl na pětadvacet až třicet let.

 

Policisté odmítají k vyšetřování případu uvést cokoli dalšího, nechtějí říct ani to, zda vyslýchají svědky či sestavují portrét případného pachatele. Reportérka TV NOVA v terénu zjistila, že ulicemi se pohybují kriminalisté.

kč / Lucie Cochlarová TN.cz
Reklama