Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tragédie v Texasu

Holky se přely o kluka, při ostré hádce jedna druhou ubodala!

Hádka
Zdroj: Getty Images
Ilustrační snímek

Na začátku byly několik týdnů trvající hádky na sociálních sítích, na konci vyhrocená hádka, při níž šestnáctiletá dívka pobodala svoji o dva roky starší vrstevnici a zabila ji. Teenagerky se hádaly o bývalého kluka oběti.

Osmnáctiletá Kaitlin Leonor Castilleja utrpěla smrtelná zranění minulý pátek asi hodinu po půlnoci. Teenagerka z texaského San Antonia spolu s kamarádkou Vivian Fosterovou (také 18 let) si to šla vyříkat se šestnáctiletou sokyní.

 

Podle britského Daily Mailu se konfrontace odehrála před domem mladší dívky. Jenže hádka se velmi rychle zvrhla v krvavou lázeň - a to ve chvíli, kdy školačka, která čelila přesile dvou kamarádek, vytáhla nůž a zaútočila.

 

Zatímco Vivian Fosterová z potyčky vyvázla jen s povrchovými šrámy, Castilleja takové štěstí neměla - její zranění totiž byla velmi vážná a i když lékaři dělali vše, co mohli, krátce nato jim podlehla.

 

Policisty přitom přivolala sama útočnice s tím, že když se vracela domů z práce, tak na ni dívky zaútočily. Dodala, že Vivian i Kaitlin jí předtím posílaly po sociálních sítích zprávy, "že s ní chtějí bojovat".

 

 

Všechny tři dívky se podle všeho znaly z místní střední školy, kde ty sttarší loni odmaturovaly. Policisté později nejmenovanou šestnáctiletou dívku zatkli a obvinili z vraždy. Na soud nyní čeká v "dětském" vězení.

 

Podle tety oběti Marie Fernandezové se dívky delší dobu hádaly o bývalého partnera její neteře. "Existuje tolik faktorů, které k hádce přispěly. Má neteř neměla v úmyslu někomu ublížit," uzavřela zdrcená příbuzná ubodané teenagerky.

pez TN.cz