hrozný pohled!

Muže útočícího výkaly stěhovali! Exekutor si vzal posilu! VIDEO

Téma:

Práce exekutora je někdy opravdu nezáviděníhodná. Jeden z úředníků dostal ve středu za úkol vystěhovat dva byty, kde žil Jiří Prima. Tento muž je ale známý tím, že útočí výkaly. Soudního vykonavatele proto doprovázeli strážníci i členové justiční stráže.

Exekutor stoupal po schodech k bytu hrůzy, v zádech partu ramenatých chlapů jako ochranku. Před útokem podivína by se ale dokázal ubránit snad jen člověk v potápěčském neoprénu. Na své nepřátele použil před lety jako zbraň kýbl plný močůvky.

 

Tentokrát si však nálož připravit nestihl. Exekutor ho potkal na schodech a hned se do sebe pustili. Pro sprostá slova nešel rozčilený muž příliš daleko.

 

Pracovníci úklidové čety se nakonec museli dostat dovnitř oknem, aby odklidili barikádu za dveřmi. Ven vycházeli viditelně otřeseni. Vnitřek bytu vypadal jako skládka komunálního odpadu, majitel vyskládal pet lahve až ke stropu.

 

 

Pan Prima je vášnivý sběratel. V bytě byste našli vše od retro gramofonu až po uniformu brněnského strážníka. Druhý byt muži nedávno lehl popelem, Jiří Prima ale tvrdil, že ohořelé stěny bude bránit do posledního dechu. "Odmítám dobrovolně odejít, budu se samozřejmě bránit," hlásal.

 

Nakonec zjistil, že z vyhořelého bytu si exekutor stejně nic cenného neodnese a dobrovolně se vzdal. Vyslechl si ale výrok, kterého se bál nejvíc. "O tento nebytový prostor přicházíte," oznámil mu soudní vykonavatel Roman Štrof.

 

Jiří Prima je tak ode dneška oficiálně bezdomovec ale tvrdí, že se bude s městem soudit, aby získal zpět střechu nad hlavou.

Josef Svoboda/ lud TN.cz