Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 10. 2018
malé lásky

Hořké přiznání vozíčkářky Lucky: Péči o syna sama nezvládám!

Malé lásky - Lucie a Ladislav
Zdroj: TV Nova
Jak dnes žije Lucie a Ladislav?

Příběh Lucie a Ladislava je jedním z nejsilnějších, který jste zatím v Malých láskách mohli vidět. I když je ona na vozíku, rozhodli se, že si pořídí miminko. Porod nakonec dopadl dobře. Jak Lucka zvládá starost o syna?

Lucie se svěřila, že narozením dítěte se jejich život změnil od základů. "Změnilo se stoprocentně všechno. Kašlete na sebe a první je pro vás to dítě," popsala. Bez pomoci rodiny by se ale prý neobešla. "Mně pomáhá hlavně manžel s maminkou. Já malého nakrmím, večer si ho uspávám, hrajeme si, zpíváme. To, že s ním nemůžu dělat normální věci, se mu snažím vynahradit tím, že jsem s ním co nejvíc," vysvětlila Lucka.

 

112

GALERIE: Malé lásky - Lucie a Ladislav

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - Lucie a Ladislav - 12

Hodnocení:

 

Když plánovali miminko, věděla, že to bude riskantní, zas až tolik se prý ale nebála. "Rodinu jsme vždycky chtěli. Pokud by to nešlo normální cestou, řešili bychom klidně i adopci. Povedlo se nám to v době, kdy jsme slavili desetileté výročí svatby, takže jsme si dali takový dáreček," pochlubila se.

 

 

 

Ten pravý strach přišel až u porodu. "Já jsem se u porodu strašně bála, klepala jsem se strachy," přiznala Lucie. Miminko se nakonec narodilo císařským řezem a úplně zdravé. A to platí dodnes.

 

 

Jaké komplikace provázely Lucii během těhotenství? A proč jí manžel ke konci musel pomáhat i na záchod? Podívejte se na celý díl pořadu Jak se vede, malé lásky? Středeční díl Malých lásek si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz
Reklama