Vyhrocený spor

Hořký návrat z líbánek: Soused postavil páru před okny obří plot

Oplocený dům snů - 2
Zdroj: Profimedia

Mladí manželé Thomas a Rebekah Entwistleovi se po návratu z líbánek nestačili divit. Soused jim jen půl metru před okny jejich vysněného domu postavil obří plot. Místo krásného výhledu teď manželé koukají na "Berlínskou zeď", jak Thomas plot překřtil.

Pár je zřejmě ve všem nevinně. Podle listu Daily Mail měl farmář, s jehož pozemkem dům sousedí, spor s developerem o hranice pozemků. Podle farmáře překročil developer hranice pozemků, tomu se společnost Persimmon brání, stavěla prý jen na pozemcích, které vlastní.

 

Do venkovského sídla u Blackburnu za šest a půl milionu korun se manželé přestěhovali před Vánocemi. Když byli sedmadvacetiletý Thomas a jeho o tři roky mladší manželka Rebekah na líbánkách v Dominikánské republice, farmář se rozhodl spor vyřešit velmi radikálně - před okny jejich domu postavil obří dřevěný plot.

 

GALERIE: Oplocený dům snů

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Oplocený dům snů - 4

 

"Byl to náš vysněný domov a teď se to změnilo v noční můru. Připadáme si, jako bychom byli v našem vlastním domě uvězněni tím plotem. Jsme rukojmí sporu o pozemky, se kterým nemáme nic společného," rozčiluje se Thomas.

 

"Rebekah a já jsme začali podnikat a museli jsme bojovat, abychom dostali hypotéku na tento dům. Koupili jsme ho kvůli výhledu, který teď nahradil obří dřevěný plot přitlučený k tomu našemu menšímu. Rebekah je z toho zoufalá a pláče, chceme, aby ten plot zmizel," zlobí se Thomas.

 

 

Plot stojí jen dva metry od oken mladých manželů. "Je to jako mít před domem Berlínskou zeď," dodal zklamaný Thomas, který by se s manželkou nejraději z domu odstěhoval.

 

Podle developera se společnost snaží zajistit soudní příkaz, který by soud farmáři nařídil, aby obří plot zboural, uvedl list Daily Mail.

vbo TN.cz