Chtěl, aby se dívala

Horor na cyklostezce! Muž stáhl kalhoty a pronásledoval seniorku

Exhibicionista
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Zážitek, který hned tak nezapomene, si odnesla z cyklostezky na Přerovsku seniorka. Ve středu ráno u cesty zastavil neznámý muž v šedém autě, před ženou si sundal kalhoty a křičel na ni, ať se dívá, pak ji pronásledoval. Po neznámém výtržníkovi pátrají policisté.

Exhibicionista řádil na cyklostezce mezi obcemi Brodek u Přerova a Luková ve středu kolem půl osmé ráno. Muž byl střední postavy, měřil přibližně 175 cm, a podle seniorky mu nebylo víc než 35 let. Měl světlé vlasy a řídil stříbrný vůz značky Škoda Octavia.

 

Řidič jel směrem na obec Luková. Zastavil u krajnice, stoupl si ke křoví podél silnice. "Rozhlédl se, stoupl si čelem ke keři a zády k cyklostezce, po které přicházela poškozená žena a šla směrem na Lukovou. Vzápětí si stáhl kalhoty a od pasu dolů se obnažil až ke kolenům, otočil se směrem k ženě a volal na ni, aby se dívala," popsala policejní mluvčí Miluše Zajícová, co se na cyklostezce stalo.

 

Žena přidala do kroku, muž se za ní ale rozběhl a doběhl až na zhruba tři metry od ní. Pak si to ale zřejmě rozmyslel, otočil se zpátky k autu a odjel směrem na Brodek u Přerova.

 

 

"Žena si neobvyklé chování neznámého muže nenechala pro sebe a událost nahlásila na policii. My jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin výtržnictví a po pachateli pátráme," dodala policejní mluvčí Zajícová.
 

Související témata:
vbo TN.cz