děsivé video

Horor v oblíbené destinaci Čechů! U břehů natočili toto monstrum

Žralok v Itálii
Zdroj: TV Nova
Téma:

Rekreanty v italském letovisku Catona vyděsil žralok, který se objevil přímo u oblíbené pláže. Od břehů jej nakonec odehnali plavčíci. V Messinském průlivu natočili žraloka podruhé během několika dní.

Video žraloka, kterak plave při břehu u města Catona v Kalábrii, natočili turisté 6. července. Záběry začaly hned kolovat po sociálních sítích. Podle webu TPI.it odvážní plavčíci žraloka od břehu odehnali. Nebylo to přitom poprvé, co se během posledních dní objevil žralok v Messinském průlivu.

 

 

Pobřežní stráž vydala varování, v němž žádá všechny, aby se při koupání příliš nevzdalovali od břehů a byli ostražití. Slibuje, že v oblastech, kde se žralok objevil, bude v příštích dnech hlídkovat, aby zajistila bezpečnost rekreantů.

 

"Takhle zblízka jsem žraloka nikdy neviděla, ani na Maledivách," říká na jednom z videí, která se objevila na sociálních sítích, žena, která záběry pořídila.

 

 

Před necelými dvěma týdny navíc u Mallorky natočili velkého bílého žraloka. Pětimetrové zvíře vyfotil tým vědců, který jej sledoval zhruba hodinu. Ve španělských vodách toto masožravé monstrum nepozorovali dlouhých třicet let. Více o případu ZDE.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nebezpečí ukryté v moři: Jak se ubránit?
Jaké ZDRAVOTNÍ NÁSTRAHY na vás čekají během dovolené?

Související témata:
vbo TN.cz