střelba v bratislavě

Horor na sídlišti Petržalka: Z půlroční holčičky je sirotek

Téma:

Krvavé drama na bratislavském sídlišti Petržalka přežila půlroční holčička Mia. Ta podle lékařů vyvázla bez zranění, ale své rodiče už bohužel nikdy neuvidí. Lékaři ji předali do péče sociálních pracovníků.

Jatka se odehrála v pondělí po poledni ve 4. patře jednoho z panelových domů. Našli zde těla ženy (23) a muže (26) s prostřelenými hlavami. Psali jsme ZDE.

 

Podle informací portálu tvnoviny.sk šlo pravděpodobně o vraždu a následnou sebevraždu s tím, že vražednou zbraň držel muž legálně. Vedle ženy navíc našli půlroční holčičku Miu.

 

Tu po tragédii převezli na vyšetření do Dětské fakultní nemocnice na Kramárech. Podle lékařů byla v pořádku a v nemocnici nezůstala ani přes noc. Se souhlasem babičky ji předali sociální pracovnici.

 

 

Mladý pár bydlel v pronajatém bytě jen několik měsíců. Sousedé si ničeho podezřelého nevšimli. Podle vidění znali pouze ženu, kterou potkávali s kočárkem.

 

Manželé, kteří bydleli nad mladým párem, v době tragédie zaslechli rachot. Až když ucítili zápach střelného prachu, zjistili, co se u nich v domě odehrává. Co se přesně v domě stalo, policie zatím vyšetřuje. Více také prozradí až výsledky pitvy.

Související témata:
kik TN.cz