FOTO SuperStar už dnes

Horor na zkoušce! Veroniku Danišovou dusil umělý sníh!

Superstar: Veroniku Danišovou dusil umělý sníh - 1
Zdroj: TV Nova
Veronika Danišová se na zkoušce dusila umělým sněhem
Téma:

SuperStar se dnes ponese v duchu velkých filmových hitů. Ještě před přenosem se ale málem stalo hrozné neštěstí! Veronika Danišová nacvičovala za doprovodu speciálních efektů zimní skladbu Let it go, když se umělým sněhem začala dusit!

Už dnes večer vystoupí finálová sedmička SuperStar ve druhém živém finále. Každý ze soutěžících zazpívá velký filmový hit a znovu budou zpěváky doprovázet tanečníci i speciální efekty.

 

Veroniku Danišovou, která diváky překvapila výraznou proměnou vzhledu, čeká oblíbená skladba Let It Go z pohádky Ledové království. Její velkolepé vystoupení doplní i padající umělý sníh. Na zkoušce se ale ukázalo, jak je takový doplněk nebezpečný!

 

GALERIE: Veroniku Danišovou dusil umělý sníh

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Superstar: Veroniku Danišovou dusil umělý sníh - 1

 

"Umělý sníh padal Veronice na zkoušce přímo do obličeje. Okamžitě přestala zpívat, sněhu přibývalo, až ji začal dusit," popsal pro TN.cz zdroj ze zákulisí. "Hned jsme ji z pódia odvedli a v maskérně ji sníh z obličeje odstranili. Teď je Veronika v pořádku," prozradil dále.

 

 

Na večerní finále raději technici zařízení na umělý sníh posunou o několik metrů dozadu, až za Veroniku. Všechnu smůlu si snad zpěvačka vybrala na zkoušce.

 

Živý přenos plný filmových písní startuje dnes na Nově už ve 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Sexy generálka SuperStar. Nakoukli jsme soutěžícím až do šatny!

Druhé finálové kolo SuperStar on-line, exkluzivní pohledy do zákulisí. Kdo skončí?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz