Phoenix v Arizoně

Horor v Amazonu! V koši na WC našli mrtvého novorozence

Amazon - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Policisté z amerického Phoenixu ve státě Arizona ve čtvrtek informovali, že vyšetřují velkou tragédii ve skladech internetového gigantu Amazon. Na dámských toaletách našli mrtvého novorozence. Následně policisté zadrželi matku.

Nález mrtvého novorozence nahlásili zaměstnanci Amazonu policistům ve středu večer. Detektivové z oddělení vražd se snaží zjistit, jestli se dítě stalo obětí zločinu. Matku policisté objevili a zadrželi, její totožnost ale mluvčí policie ve Phoenixu Vincent Lewis nechtěl prozradit.

 

Stejně tak Lewis nechtěl upřesnit, jestli žena byla zaměstnankyní Amazonu. Z jeho slov ale vyplývá, že ano. "Záchody jsou v Amazonu v prostoru za vstupní kontrolou," zdůraznil policejní mluvčí.

 

Vyšetřovatelé teď zkoumají, jestli se dítě na záchodech narodilo. Podle policistů tam nebylo déle než den. "Záchranářům se zdálo, že bylo plně donošené, nebo velmi blízko tomu," dodal s tím, že resuscitace byla bohužel neúspěšná.

 

 

Podle televize BBC našli údržbáři dítě v odpadkovém koši. Internetový gigant k tomu uvedl, že jej tragický incident v jeho provozovně velmi mrzí.

 

"Spolupracujeme s místními úřady, abychom jim pomohli s vyšetřováním. Bezpečnost a dobré podmínky našich zaměstnanců jsou naší hlavní prioritou," dodal Amazon.

Související témata:
vbo TN.cz