Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 6. 2018
krtiický stav

Horor ve vodě! Žralok ukousl mladíkovi na brazilské pláži penis

Žralok tygří
Zdroj: Profimedia

Skutečný horor zažili lidé na brazilské pláži poblíž města Recife. Na skupinku plavců zaútočil nejspíš žralok tygří, jednomu z mladých mužů při útoku ukousl penis, přišel také o část stehenní kosti. Mladík skončil v kritickém stavu v nemocnici, kde bojuje o život.

Strašlivá tragédie se odehrála v neděli na pláži Piedade poblíž brazilského města Recife, uvádí portál Mirror. Skupina plavců se odvážila i přes výstražné nápisy, které varují před možným útokem žraloků, do hluboké vody, ve skupině byl i Jose Ernestro da Silva (18) se svým bratrem.

 

Když si pobřežní hlídka všimla, že skupinka příliš vzdálila od břehu, povolala je zpět. Jakmile se ale plavci začali vracet, došlo k nejhoršímu. Na Joseho zaútočil žralok a způsobil mu strašlivá zranění.

 

Na záběrech je vidět, jak Joseho akorát vynáší záchranáři z vody, mladík velmi silně krvácí. Přítomní se snažili ovázat ránu a čekali na příjezd ambulance. Ta převezla mladíka v kritickém stavu do nemocnice.

 

Podle záchranářů mladíka po příjezdu do nemocnice postihl infarkt, mladík ztratil velké množství krve, uvádí portál Mirror, podle kterého mladík přišel o penis a část stehna i s kostí.

 

 

Mladík podle mluvčího nemocnice Wagnera Monteira podstoupil krátce před šestou hodinou odpoledne místního času náročnou operaci.

 

Jde už o druhý útok na stejné pláži za poslední dva měsíce. V dubnu tam Pablo de Melo (35) přišel o nohu a ruku a skončil v kritickém stavu v nemocnici. Žralok v tomto případě zaútočil v mnohem menší hloubce, plavec měl podle portálu Mirror vodu zhruba po pás.

klma TN.cz
Reklama