Smrt hvězdy

Zpěvačku na pódiu kousla kobra! Zpívala 45 minut, pak zemřela

Téma:

Obrovská a neobvyklá tragédie postihla popovou zpěvačku přímo během koncertu na pódiu. Uprostřed vystoupení totiž Irmu Bule uštknula jedovatá kobra královská, která byla součástí jejího vystoupení.

A vše nasvědčuje tomu, že si indonéská hudební hvězda kousnutí nevšimla nebo ho nebrala vážně. Tančila a zpívala totiž dalších 45 minut, než toxiny doputovaly k jejímu srdci a zabily ji, píše britský Daily Mirror.


Irma Bule byla známá díky tomu, že při svých vystoupeních dlouhodobě používala hady, kteří se jí proplétali mezi nohama nebo ovíjeli kolem paží a krku.
 


Během nedělního vystoupení, které se stalo indonéské popové zpěvačce osudným, devětadvacetiletá žena během jednoho čísla omylem přišlápla kobru na pódiu.A jedovatý had, který z nějakého důvodu stále měl své jedové žlázy a tesáky, si to nenechal líbit a Irmu kousnul do kotníku. Zpěvačka ovšem zpívala dalších 45 minut, až poté zkolabovala. Zemřela krátce po převozu do nemocnice.


Úmrtí už vyšetřuje i místní policie, která vyslýchá účastníky koncertu. Odbornice na hadí jedy Lydia Apririasari uvedla, že Irma Bule zkolabovala až po 45 minutách proto, že kousnutí bylo daleko od srdce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Dokážeš poskytnout první pomoc?
Zvláštní způsoby léčby: hadi, červi a hmyz!
Největší ženskou touhu v posteli dokáže splnit hadí poloha
Sex, zuby a hadi: 10 nejčastějších SNŮ a jak jim rozumět

Související témata:
pez TN.cz