Horoskopy

Horoskop na čtvrtek 13. května: V práci musíte držet krok s dobou

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Starosti v pracovní sféře vám dnes přidá Merkur v Blížencích. Ale poradí vám Mars ve znamení Raka. Podle něj se musíte v práci zkrátka jen přiučit nové věci, abyste dokázali držet krok s dobou.

Beran

Po menší bouřce, která se přežene přes oblast vašich vztahů, budete donuceni si udělat větší či menší revizi svého přístupu k většině lidí ve vašem okolí. A potom vám nezbude než si denně připomínat, jak se v průběhu dne chcete vlastně stavět k druhým.

 

Býk

Idylický stav v práci se zastaví a vy budete muset pracovat pro lidi, kteří jsou jenom teoretiky, třebaže více vzdělanými než vy, ale bez potřebných zkušeností. Bohužel vám nebudou ochotní naslouchat a učit se z vašich již prošlapaných cestiček.

 

Blíženci

Práce bude priorita, protože se vaše postavení na trhu práce zhorší. Mars ve znamení Raka vám ukazuje, že jste stále nebo opět na začátku kariéry. Musíte se zase učit nové věci, které ve svém oboru potřebujete, abyste dokázali držet krok s dobou.

 

Rak

Podaří se vám konečně stopnout vaše rozdávání energie na nesprávná místa, a tím se zastaví prvořadě úniky drahocenných financí. Od poledního klidu byste měli pomalu stoupat do plusu. A to se týká jak nálady, tak i vašeho konta.

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Ke slovu se dnes dostanou hlavně vztahové záležitosti. Zejména pokud půjde o staré neuzavřené vztahy. Rozhodně si nehrajte na spasitele a psychologa. Není nic špatného na rozumném rozchodu zavčasu. V době, kdy karty ještě nejsou příliš rozehrány.

 

Panna

Ve svém zaměstnání se budete asi rozčilovat celý den, protože prostě dnes nemáte svůj den. Je lepší stáhnout proto své aktivity, neplést se do akcí, se kterými nesouzníte. Své kritické připomínky klidně řekněte kolegům i vedení, ale radši diplomaticky.

 

Váhy

Můžete bouchnout! Ale ne vzteky. Je totiž čas na šampaňské! Sama paní štěstěna se k vám bude obracet v podobě nečekaných finančních přilepšení. Ty vám zařídí vaši spřátelení kolegové, kteří umí ocenit vaše pracovní kvality, které rozhodně nejsou zanedbatelné.

 

Štír

Čtvrtek pro vás bude ve znamení dobrých nápadů. Zřejmě dnes po práci spojíte příjemné s užitečným a budete se společně s partnerem učit jazyky. Nakonec ale stejně asi skončíte u francouzštiny, ta je univerzální.

 

VELKÝ TAROT 2021!
Zjistěte, co Vás čeká! Poznejte svou budoucnost dříve, než se stane skutečností! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Střelec

Starosti v pracovní sféře vám při dnešku přidělá Merkur v Blížencích. Zvláště proto, že mnoho vašich kolegů nebo zákazníků bude žádat kompletní informace o nabízeném produktu. V některých případech se potom nevyhnete dokonce právním potyčkám.

 

Kozoroh

Ve většině oblastí svého života jste dnes poměrně spokojeni, až na sféru financí. Po finanční stránce totiž procházíte velikou nejistotou. Všechno sice nakonec dopadne dobře. Příjmy přicházejí nepravidelně ve větších nárazech, a to vám nedělá dobře.

 

Vodnář

Budete si dnes, ať už doma, nebo v práci, připadat jako velcí šéfové. Lidé budou brát vaše výroky jako autoritářské příkazy a bez odporu je rychle splní. Věnujte se vzdělávání ve všech rovinách, ve kterých to čas dovolí. Dnešní den tomu přeje.

 

Ryby

V tomto čase se pokuste místo pracovní oblasti zaměřit na oblast vztahovou. Pokud vás partner láká na seznámení se svými blízkými, vyhovte mu. Mohli byste rodičům či partnerovi předvést své kvality. Nyní jste totiž obecně přijímáni za svou laskavost.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz