HOROSKOPY

Horoskop na čtvrtek 14. ledna: Nebojte, každá situace má řešení

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Mars v Býku vás dnes bude nepříjemně pracovně brzdit. Budete plní vášně a emocí, což vám bude bránit v soustředění. V partnerství to budete mít také těžké, protože Jupiter ve Vodnáři zapříčiní, že vidíte všechno černě.

Beran

Váš mozek budou zaměstnávat jen a pouze finance. Jednou za čas je nutné řešit podobné záležitosti, proto si na ně dopřejte potřebný klid a pohodu. Nenechte se nikým a ničím vyrušovat a důkladně promyslete svou finanční situaci. Je to velmi důležité!

 

Býk

Včerejší Novoluní pomalu ukončuje období vhodné pro náročnější pracovní vypětí. Máte ještě stále dostatek sil a energie, abyste se vypořádali s nepříjemnými a nutnými záležitostmi. Proto se snažte ještě dnes udělat maximum pro to, abyste v následujícím týdnu měli klid.

 

Blíženci

Pozor, vaše milostné avantýry by se mohli začít nepříjemně komplikovat. Soustřeďte se na důležité záležitosti a snažte se je vyřešit, pokud možno rychle a na rovinu. Pokud budete pasivní, dostanete se do nepříjemného kolotoče, ze kterého není úniku!

 

Rak

Vzpomenete si na kamarády, na které jste si kvůli svátkům dlouho nenašli čas. Proto neváhejte a uspořádejte společnou malou akci. Uvidíte, že se skvěle odreagujete. Budete se perfektně bavit, a navíc se dozvíte spoustu zajímavých a pikantních novinek z vašeho okolí.

 

MAGICKÉ ÚPLŇKY ROKU 2021
Jakou nebeskou podívanou nám připravil Měsíc v roce 2021? Co můžeme očekávat? Připravte se, bude to SILNÉ a MAGICKÉ!

 

Lev

Energie máte v poslední době na rozdávání a na vašich pracovních výkonech je to znát. Do všeho se hrnete s vervou a po hlavě. Vaše nadšení je sice obdivuhodné, avšak pouze to nestačí. Snažte se na sobě trochu více pracovat a nejednejte tolik zbrkle.

 

Panna

Budete se těšit z nebývalého obdivu okolí. Není se čemu divit, šarm a sex-appeal z vás přímo vyzařují. S opačným pohlavím si dnes můžete dělat, co chcete. To však není váš zájem. Pozornost totiž upíráte k jedinému člověku, na kterém vám velmi záleží.

 

Váhy

V partnerství to budete mít těžké, protože Jupiter ve Vodnáři zapříčiní, že vidíte všechno černě. Zkuste být trochu více nad věcí a oprostit se od všudypřítomného pesimismu. Jakmile budete do budoucnosti hledět se zdravou mírou optimismu a naděje, vaše přání se hned vyplní.

 

Štír

Partner se vám bude jevit jako vyložený lenoch. Je to však jeho chyba? V poslední době s vámi šijí všichni čerti. Energie máte na rozdávání. Pokud partner nesdílí váš entuziasmus, nenuťte ho do společných aktivit. Raději si vymyslete vlastní program.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Mars v Býku vás dnes bude nepříjemně pracovně brzdit. Budete plni vášně a emocí, což vám bude bránit v soustředění. Nesnažte se nic lámat přes koleno, a pokud vám něco nejde, raději toho nechte. Snažte se odreagovat sportem a fyzickou námahou.

 

Kozoroh

V rodině dojde ke změně díky konstruktivnímu a přímému rozhovoru. Však bylo na čase! V poslední době panovala ve vaší domácnosti zvláštní napjatá atmosféra, která na pohodě nepřidávala. Dnes naštěstí konečně uvolníte ventily a napětí opět zmizí.

 

Vodnář

V práci se objeví jisté nesrovnalosti, které vám přivodí v průběhu dne menší stres. Naštěstí se vše opět vyřeší a vám spadne kámen ze srdce. Vezměte si ze situace ponaučení a nenechte se příště rozhodit maličkostmi. Každá situace má nějaké řešení.

 

Ryby

Promluvíte si s nadřízeným o svém finančním ohodnocení. Otevřený a upřímný rozhovor se snažte vést v klidném a nenásilném duchu. Nátlak a kritika totiž nikam nepovedou. Pokud vydržíte, nakonec najdete společný kompromis, který bude vyhovovat oběma.

TN.cz