Horoskopy

Horoskop na čtvrtek 16. ledna: Zkuste se na svět dívat s nadhledem

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 16. 1. 2020
Téma:

Může se zdát, že vám vesmír do cesty staví samé prekážky a "jobovky". I když to tak může působit, nepropadejte skepsi. Všechny nesnáze nakonec zdárně překonáte. Střelci by se měli vyvarovat zamlčování vlastních názorů jen proto, aby byl klid. To platí i pro oblast citů. Někdy je otevřený konflikt lepší než zdánlivě rozumný ústup.

Beran

Nemusíte se přetvařovat kvůli novému partnerovi vašeho potomka, když se vám nezdá. Nic nezakazujte, jen na rovinu řekněte, že se vám nelíbí, ale je to jejich život, ať si dělají, co chtějí. Pokud jste měli pravdu a rozbijí si čumák, nastavte jim rameno.

 

Býk

Váš den bude slunečný, i kdyby venku pršelo a bylo ošklivo. Nic dnes nezkazí vaši dobrou náladu a svým smíchem nakazíte ty ostatní. Neseďte vůbec zavření doma a vyrazte mezi lidi. Pozitivní smýšlení se musí okamžitě jako virus přenášet i na ostatní.

 

Blíženci

Nemusíte vidět věci škaredě. Zkuste se na špatnosti, které se vám v životě dějí, dívat jako na výzvy, která vám dávají příležitost ukázat, co všechno se ve vás skrývá. Nejsilnější osobnosti vzešly ze špatných podmínek, buďte mezi nimi. Berte věci jinak.

 

Rak

Jedna velká životní kapitola se dnes uzavře a začne se psát nová. Je potřeba, abyste se psacího pera chopili vy sami a nenechali ostatní psát vaši životní knihu za vás. Vy jste spisovatelé svého života. Nikoliv vaše matka, přítel, kamarádi z hospody.

 

RODINNÝ TAROT
Nakoukněte do tajů vašich rodinných vztahů! Nečekejte a vytáhněte si svých 5 karet hned teď!

 

Lev

Lidé neumí vidět dobré věci hned na poprvé. Vždy hledají nějaké ALE. Nemusí si uvědomit, že ve vaší ochotě se skrývá upřímná laskavost, nikoliv vypočítavost. Dejte jim trochu času na jejich "důvěřuj, ale prověřuj" a uvidíte, jak vám brzy otevřou svá srdce.

 

Panna

Znepokojující zprávy se na vás mohou valit jako lavina. Nenechte se zaskočit. v klidu si sedněte a proberte je všechny jednu po druhé. Rozlište, zda se vás opravdu týkají, nebo se vás snaží jen zastrašit, protože s vyděšeným člověkem se lépe manipuluje.

 

Váhy

Udělejte významné změny v životě, kterým se stále vyhýbáte, ale víte, že jsou nutné a nelze před nimi utíkat. Udělejte to šalamounsky. Změňte odívání a účes a nevědomky tak začnete dělat i hluboké vnitřní změny, ne jen ty povrchní. Vzhled je jen start.

 

Štír

Zdraví se vám může zdát na štíru, ale zkuste se zamyslet, jestli jen neděláte z komára velblouda. Rýmička nemusí hned být zápal plic na antibiotika a píchání v boku určitě není rakovina, jen se potřebujete více protáhnout. Pijte bylinné čaje a cvičte.

 

APLIKACE ZDARMA: RUNA DNE
Zjistěte, jak vidí váš dnešní den tajemné runy!

 


Střelec

Potlačování vlastních citů není nic prospěšného. Jistě, je to pohodlné řešení věcí, které se nám nelíbí, ale nějak se s nimi vyrovnat musíme. Někdy rozumné řešení není tak rozumné, protože v nás nechává vnitřní citový neklid. Nebojte se konfliktů.

 

Kozoroh

Některé malichernosti vnímáte jako hlubokou urážku, zatímco druhá strana vše vnímá jako velmi vtipnou výměnu názorů, ve které sice nenacházíte stejný náhled na řešení, ale alespoň ví, čím vás nemá škádlit. Tak se přes tento rádoby konflikt přeneste.

 

Vodnář

Vztah se vám může hroutit. Otázkou je, zda se hroutí, nebo jen vylézají na povrch věci, které jsme v počáteční zamilovanosti potlačovali, protože kvůli drobnosti nebudeme kazit vzduch. Teď jsou však otázkou dne. Najděte vhodný kompromis a vztah pokvete.

 

Ryby

Frustrace se může stupňovat nebývalým způsobem. Nepřehlížejte věci, které vám vadí, a najděte jejich řešení. Žádná situace není bezvýchodná, jen občas musíme vylézt oknem, když máme zavřené dveře. Život je dobrodružství, nelpěte na frustrujícím pohodlí.

TN.cz