HOROSKOPY

Horoskop na čtvrtek 17. září: Den jako stvořený pro milostná dobrodružství

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Hvězdy i Novoluní v Panně dnes budou podporovat vaši podnikavost. V práci bude panovat dobrá nálada. Dnes na sebe nebuďte přísní. Nebojte se uvolnit. Dnešní den bude přát i lásce a milostným dobrodružstvím.

Beran

Dnešní Novoluní je vhodným časem pro pracovní výboje. Nemějte obavy z trochy hluku a rozbrojů. Jakmile se pročistí vzduch a všichni si všechno vyříkají, bude se vám skvěle dýchat. Přetvářka přece ještě nikoho šťastným neudělala, tak se nebojte si na někom také ulevit.

 

Býk

V práci bude panovat rozverná nálada, zato povinnosti všech zúčastněných budou váznout. Naštěstí se váš nadřízený na dnešek dobře vyspal, tak nebude obtěžovat novými a novými povinnostmi a dá vám prostor také na zábavu. Domů se budete vracet odpočatí.

 

Blíženci

O Novoluní v Panně můžete cítit nevšední napětí. Nebojte se toho a snažte se zjistit, odkud přichází. Budete překvapení, že jeho iniciátorem jste vy sami. Jakmile vám tato skutečnost dojde, uvědomíte si nejen jak napětí odstranit, ale i to, že toho o sobě moc nevíte.

 

Rak

Dnes je ideální doba pro milostná dobrodružství. Nezadaní, není vyloučené, že při Novoluním dni potkáte náruživou společnost na jednu noc! Zadaní, zpestřete si svůj partnerský stereotyp erotickými pomůckami, uvidíte, že tato hra rychle nadchne vás i vašeho partnera!

 

APLIKACE ZDARMA: LÁSKOMĚR
Zjistěte, jak jste na tom se stávajícím vztahem, v sexu a s hledáním lásky!

 

 

Lev

Hvězdy i Novoluní v Panně dnes budou podporovat vaši podnikavost a touhu po zkoušení novot. Než se ale rozhodnete do něčeho nového skutečně investovat, nechejte si poradit od zkušených jedinců. Máte totiž sklony bez rozmyslu utrácet peníze za věci, které vás nadchnou.

 

Panna

Novoluní ve vašem znamení zarmoutí vaši duši. Bude vám připadat, že svět zapomněl na detaily, přitom právě v nich tkví taková krása! Nevěšte hlavu a dál se jim věnujte, to z vás totiž dělá originálního jedince! Obzvláště v milostné oblasti hru na detaily využijete!

 

Váhy

Dnes bude moudré zapomenout na pracně naučenou sebekázeň a trochu popustit uzdu bezprostřednosti. Myslete na to, že zadržovaná energie vždy někudy musí ven, jelikož její hromadění přivolává jen potíže. Proto se vykašlete na všechny zábrany a žijte!

 

Štír

V lásce si můžete mnout ruce. Aniž byste se snažili, opačné pohlaví vám dá o Novoluní jasně najevo, že vás miluje a navíc i hvězdy vás v lásce budou podporovat! Stačí jen vychutnávat si každý okamžik a nepřemýšlet nad tím, co bylo, ani ne o tom, co bude.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

 

Střelec

Jen co se dnes v zaměstnání dočkáte svého prvního úspěchu a uznání, vaše sebevědomí rázem stoupne. Budete na sebe pyšní a budete mít obrovskou radost, že někdo konečně ocenil vaši práci. Dovolíte si to dokonce v podvečer oslavit oslavou s přáteli.

 

Kozoroh

Budete dnes potřebovat podporu rodiny. V zaměstnání se vám příliš dařit nebude, tak si budete potřebovat někde postěžovat. Vaši blízcí jako vždy nezklamou a budou tady pro vás. Dokonce se jim podaří vám zvednout náladu a vlít novou energii do žil.

 

Vodnář

Ačkoliv budete našláplí jako miny, snažte se o Novoluní trošku krotit! Neměli byste se totiž nechat nikým vytočit, jelikož půjde jen o drobné neshody. Můžete-li, sedněte si tiše a dívejte se do svého nitra, jen tam totiž zjistíte, z čeho vaše rozčilenost pramení.

 

Ryby

Využijte sílu Novoluní v Panně a snažte se, aby klienti i kolegové nebyli úplně hluší vůči vašim výsledkům. Nesnažte se je ale přesvědčovat o kvalitě vaší práce. Důležitá je především vaše spokojenost. Odměna za vykonanou práci se objeví zanedlouho.
 

TN.cz