Horoskopy

Horoskop na čtvrtek 20. února: Plánujte a myslete na budoucnost

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
20.2. 2020 6:00
Téma:

Ať už půjde o nový vztah či dlouhodobou finanční investici, promyslete si své kroky s dostatečným předstihem. Jen tak vás v budoucnu nic nezaskočí. Střelci se dočkají pochvaly od nadřízeného, která se ponese ruku v ruce se závistí některých kolegů.

Beran

Dnes budete mít tendenci si užívat. Snaha poznávat život jen z té lepší stránky povede k poněkud přehnanému utrácení. Na druhou stranu se vám díky tomu konečně podaří překonat chmurné a neveselé myšlenky, které v poslední době okupují vaši mysl.

 

Býk

Přitažlivá osoba vás pozve na skleničku, čemuž se rozhodně nebudete bránit. Bylo by však naivní domnívat se, že z toho bude něco více než jen pouhý flirt. Snažte se držet nohama na zemi a raději si nemalujte budoucnost v křiklavě růžových barvách!

 

Blíženci

Známým poradíte s dobrou investicí. Když jde o peníze, umíte být velice prozíraví, což se tentokrát opět ukáže. Snažte se však držet nohama na zemi. Nezapomeňte, že ani vy nevíte všechno na světě. Koneckonců, patent na rozum vám zatím nikdo neudělil.

 

Rak

Po delší době se vám ozve dávný kamarád. Jeho telefonát vás velice potěší. Připomene vám ale, že také vy máte mnoho přátel, se kterými jste už dlouho nemluvili. Možná je nejvyšší čas napravit resty v komunikaci a pokusit se obnovit staré kontakty!

 

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky, nebo jde jen o krátkodobou známost?
Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Ve své profesi se opět dostanete na vrchol! Důvod? Silnou motivací jsou pro vás v poslední době finance. Pravdou je, že do kapsy máte hluboko. Navíc byste si rádi dopřávali nákupy, které si musíte v nynější situaci odpírat. Ukažte, co ve vás je!

 

Panna

Pozvání na schůzku od jisté atraktivní osoby velice rádi přijmete. A uděláte jen dobře! V poslední době to přeháníte se svou oddaností práci. Proto byste se tentokrát měli zaměřit na svůj osobní život a na chvilku zapomenout na veškeré povinnosti!

 

Váhy

I když tomu moc nevěříte, zázraky se dějí! A dnešní den vás o tom přesvědčí. Pokud budete pozorní a necháte oči otevřené, naskytne se vám mnoho jedinečných příležitostí. Neváhejte a chopte se jich! Jde o šance, které se neodmítají. Nepropásněte je.

 

Štír

Na jistou osobu budete myslet ve dne v noci. Přestože se budete těmto myšlenkám všemožně bránit, vaše hlava si stejně bude dělat, co se jí zachce. Možná není popírání ta nejlepší taktika. Zkuste se proto otevřít novým nápadům a hlavně svému srdci!

 

TAROT PŘÁNÍ
Pokud máte své tajné přání a chcete vědět, zda se vám vyplní, pak neváhejte a vytáhněte si své 3 karty teď!

 

Střelec

Kolegové vám budou závidět pochvalu od šéfa. Proto se můžete setkat s mnoha negativními poznámkami a nepřejícnými pohledy. I když vás to nejspíš zamrzí, nedělejte si ze svých spolupracovníků těžkou hlavu. Soustřeďte se na práci, závist brzo odezní.

 

Kozoroh

V poslední době jste v jednom kole, a tak vás zpráva o tom, že si přítel dopřává odpočinek, poněkud rozhodí. Závist je v tomto případě přirozená, nepropadejte však negativním pocitům. Koneckonců, sami jste strůjci svého osudu. Vyrazte také na zimní dovolenou!

 

Vodnář

Váš nový vztah vypadá opravdu nadějně. Měli byste se proto zamyslet nad svojí budoucností. Pokud totiž plánujete dlouho dopředu, je nutné s novým protějškem počítat už nyní. V opačném případě by mohlo do léta vyvstat mnoho úplně zbytečných problémů.

 

Ryby

Dnešní den přeje lásce! Snažte se proto získat ze šťastné konstelace hvězd co nejvíce. Zadaní dostanou možnost upevnit svůj vztah a dodat mu jiskru a náboj. Romantice se meze nekladou! Naopak nezadaní mají velkou šanci potkat atraktivní protějšek.

TN.cz