HOROSKOPY

Horoskop na čtvrtek 21. ledna: Dnes vám prospěje změna prostředí!

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Stres v zaměstnání se vám vlivem Saturnu ve Vodnáři bohužel nevyhne, nicméně i když bude dnešní den opravdu dost náročný, nakonec vše zvládnete. A pokud vás ubíjí nuda každodenního stereotypu, oživte svůj život maličkostmi a nenechte se tím zdeprimovat.

Beran

Díky Venuši v Kozorohu v sobě budete dusit žárlivost, a také hlubokou nedůvěru k partnerovi. Výsledkem bude mrazivá atmosféra, která zavládne ve vašem vztahu. Uvědomte si ale, že váš protějšek pravděpodobně vůbec netuší, co se vlastně stalo.

 

Býk

Váš protějšek vámi bude doslova okouzlen! Proč? Ukážete mu, že si věříte a neznáte hranice. Víte, že můžete dokázat všechno na světě, a tato víra v sebe sama partnerovi naprosto imponuje. Ukážete mu totiž svět, který sám nezná a který ho velmi láká!

 

Blíženci

Partnerské hádky jsou poslední dobou ve vašem vztahu časté. Dnes si však uvědomíte, že sporů už bylo dost, a projevíte partnerovi vstřícné gesto. Uvidíte, že ani on nezůstane pozadu! Společně zakopete válečnou sekeru a budete velice rádi, že je klid.

 

Rak

Budete muset čelit novým výzvám! Přesněji pracovním povinnostem, kterých máte vlivem Merkuru najednou více než dost. Naštěstí vám však pomůže ochotný kolega a vy se tak budete moci věnovat svému partnerovi, kterého v poslední době opravdu zanedbáváte. Snažte se!

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Lev

Veškeré činnosti v domácnosti přenecháte partnerovi. Překvapivě nebude klást žádný odpor a ochotně udělá vše, o co ho požádáte. Mile vás tím překvapí. Zjistíte tak, že v případě potřeby je na vašeho partnera opravdu spolehnutí. Umí zastat téměř vše!

 

Panna

Večer předvedete své kulinářské umění. A že se vám zadaří! Partner se bude olizovat až za ušima. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem! Moc dobře si uvědomujete, čím svému protějšku zaimponovat. Na oplátku se pak necháte rozmazlovat zase vy!

 

Váhy

Přesvědčíte se o tom, že máte po boku člověka, který za vámi bude stát za každých okolností. Jednoduše se utvrdíte, že jste si vybrali správně! Nenechte si toto přesvědčení pro sebe a dokažte partnerovi, jak moc si ho ceníte. Uděláte mu tím radost!

 

Štír

Ubíjí vás nuda každodenního stereotypu? Oživte svůj život maličkostmi a nenechte se tím zdeprimovat. Najděte potěšení v zaměstnání a vyžeňte tak z hlavy pesimistické myšlenky. Co takhle zkrášlit svou domácnost? Změna prostředí vám jistě prospěje.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Střelec

Stres v zaměstnání se vám vlivem Saturnu ve Vodnáři bohužel nevyhne, nicméně i když bude dnešní den opravdu dost náročný, nakonec vše zvládnete. Připravte se však na to, že partner a vaše rodina budou muset jít stranou. Naštěstí jim to však o víkendu vynahradíte!

 

Kozoroh

V milostném životě budete spokojeni. Je to dáno tím, že jste se konečně přestali trápit tím, co nelze změnit, a místo toho se soustředíte na pozitivní stránky vztahu. Nezadaní se dnes utvrdí v tom, že o ně zájem rozhodně je. Jen výběr není nejlepší.

 

Vodnář

Vaše tajná láska vám dnes rozhodně nedá spát. Neustále musíte přemýšlet nad všemožnými variantami vývoje vašeho vztahu a ze světa fantazie se ne a ne dostat. Nejlepším lékem však bude projevení svých citů! Vyjděte s pravdou ven. Risk je přece zisk!

 

Ryby

Konečně se rozhodnete, co uděláte a věřte, že vaše rozhodnutí bude správné! I když se v budoucnu možná objeví pochybnosti a různé varianty vaší životní cesty, za žádnou cenu se nevzdávejte směru, kterým se dnes vydáte! Nejistota je úplně přirozená.

ts TN.cz