HOROSKOPY

Horoskop na čtvrtek 25. února: Dnes můžete uplatnit své vůdčí schopnosti

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Venuše dnes přechází do Ryb a vy máte velmi dobré vůdčí schopnosti. Mars v Býku vám přinese spoustu různých lidí do dnešního dne, ale spolu s nimi i nepříznivé vlivy.

Beran

Pokuste se opřít zejména o dobré přátele, kteří vám dlouhodobě zametají životní cestičku. Každodenní překážky jsou jenom drobným mráčkem v jinak rozsvícené obloze tohoto dne, tak si užívejte ty nekonečné obzory a ničím se dnes zbytečně netrapte.

 

Býk

V oblasti financí vyděláte nadprůměrně. Své peníze ale neutrácejte všechny. Snažte se spořit. Jediné vhodné investice jsou nyní do vzdělávacích aktivit. Tam si zaplaťte jen tu nejvyšší kvalitu. Kurzy nízké kvality by vás po několika hodinách omrzely.

 

Blíženci

Vaše komunikační schopnosti se finančně zúročí ještě o něco více. Mnoho vlivných lidí vám ukáže svou velkorysost a podpoří vaše aktivity. Využijte této podpory a zkuste rozjet více projektů najednou, uvidíte, že nakonec některé z nich vyjdou.

 

Rak

Vaším dnešním dnem bude procházet mnoho lidí, i Mars ve Býku, a spolu s nimi vám přijdou do cesty i nepříznivé vlivy. Pravděpodobně budete denně nuceni se domáhat svých práv. Neházejte však všechnu vinu na ně, realitu tvoří také vaše myšlenky.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

 

Lev

Budete si dnes doma připadat jako v hejnu špačků. Ne, že byste si létali v povětří, ale bude se to u vás pěkně špačkovat. Mnohdy půjde o hádky plně otevřené. Přesto se nemusíte bát nepříznivé změny, naopak vyčistí se vzduch a vyříkáte si to spolu.

 

Panna

Nový kolega způsobí, že se budete muset v práci ještě více hašteřit s některými kolegy. Pokud ustoupíte a řeknete si, že moudřejší vždy ustoupí, ztratíte úctu. Vaším úkolem je přemoci se a nenechat si nic líbit, ovšem nepoužívejte jejich metody.

 

Váhy

V pracovním hnízdě se bohužel příliš stabilně cítit nebudete. Cítíte, že se od vás čeká velká flexibilita, ale vy byste raději měli pocit jistoty. Příliš hovorů, které by vám tuto jistotu aspoň částečně daly, ale mezi vámi a nadřízeným neproběhne.

 

Štír

Všechno se dnes u vás doma měří podle momentálního výkonu. Nicméně vám ostatní půjdou poměrně na ruku. V závěru dne už vaši blízcí dokonce nebudou tolik mluvit o tom, zda jste v zaměstnání průbojní, jestli investujete do movitých statků. Budou při vás.

 

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Své technické schopnosti dnes budete moci na domácím poli předvést v plné kráse. Přesto vaši blízcí docení spíše vaši schopnost empatie a sociální pomoci druhým. Právě toto u vás v posledních týdnech nikdo nevnímal a neocenil, tak jste šťastní.

 

Kozoroh

Venuše dnes přechází do Ryb a vy máte velmi dobré vůdčí schopnosti. Zda je uplatníte doma či v práci je na vás. V mnoha případech je podpoří vaše sebevědomí na maximální možnou mez. Proto vždy pozor, abyste při rozhovoru nepoužívali nadřazený tón.

 

Vodnář

Dnes vám kdosi konečně umožní se realizovat ve velmi náročných a řekněme riskantních oborech. Vaše odvaha bude chtít zdolávat jedině velké a lákavé překážky. Jste přeplněni aktivní sílou, jenom nezapomeňte při svém tahu na branku také přemýšlet.

 

Ryby

Váš partner setrvává po vašem boku a dřívější rozkoly váš vztah jenom posílí. Takže se nebudete muset o vaši lásku a zázemí strachovat. Pracovní konflikty naopak způsobí, že si představíte odchod ze zaměstnání s následnou ztrátou existenční jistoty.

ts TN.cz