HOROSKOPY

Horoskop na čtvrtek 29. října: Myslete na vitamíny a vyváženou stravu

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Vlivem Venuše můžete získat nečekaného společníka. Nebudete si dnes dělat žádné těžkosti s tím, co komu slíbíte a co naopak odmítnete. Budete mít co dělat, abyste si utřídili všechny myšlenky, které vám budou táhnout hlavou.

Beran

Budete moci být na sebe při dnešku pyšní, protože v dohodách, které vám ukážou, kdo a jak plní své slíbené závazky, máte dokonalý pořádek a většinu jste stejně sjednávali přímo vy sami. Můžete se ale naopak setkat s nedodržením vaší ujednané dohody.

 

Býk

Saturn ve Vodnáři dnes ovlivní oblast vašeho majetku a financí. Jeho moc se také dotkne problematiky domova, rodu a zázemí. Velmi silně bude působit energie, které budou mít vliv na ukončování všeho, co už nemá budoucnost. Nechte věci proudit a měnit se!

 

Blíženci

Dnešní večer bude v centru vaší pozornosti, otázka je, zda budete mít ve finále chuť na všechny ty plány, které si od rána budete snovat nejenom v představách, ale dokonce si je i poznamenáte do bloku. Únava je ale únava, tak ji berte též v potaz.

 

Rak

V pracovním životě budete vskutku spokojeni a bude mezi vámi s kolegy báječně fungovat onen týmový mechanismus, kdy se nemusíte starat o veškeré detaily sami, ale máte parťáka či parťáky, kteří jsou s vámi na stejné myšlenkové délce. Šéf to ocení.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA LISTOPAD!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Budete se konečně pouštět jistých zaběhlých schémat, a to jak v práci, tak i doma. Své blízké svým novým přístupem poměrně překvapíte a kolegové budou vtipkovat, zda nemají vyvěsit prapory na váš firemní štít, protože jste jim udělali opravdu radost.

 

Panna

Zatoužíte být také jednou těmi, kteří se stále jenom nenervují kvůli tomu, co mají nebo nemají. Přijdete na to, že hezký den si můžete klidně udělat, i když vaše bankovní konto právě zeje prázdnotou nebo jste ještě doposud nevyhráli ve sportce.

 

Váhy

Nebudete si dnes dělat žádné těžkosti s tím, co komu slíbíte a co naopak odmítnete. Překvapivě se budete rozhodovat na základě svých pocitů. Když budete na vážkách, dáte na intuici, která vás povede celým dnem jako pověstná pohádková zlatá nitka.

 

Štír

Budete mít co dělat, abyste si utřídili všechny myšlenky, které vám budou táhnout hlavou jako tažní ptáci, ale vaše snažení bude úspěšné, takže dojde taktéž na odpočinek, který si po právu zasloužíte. A to co jste vykoumali má svůj smysl i přínos

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU 2021!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým příštím rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec


Budete dnes špatní spoluhráči pro někoho, kdo potřebuje do svého týmu pořádného dravce. Vy se dnes budete držet v některých směrech spíše při zdi, protože máte určitá dilemata, která potřebujete napřed vyřešit, než zase budete ve svojí kůži.

 

Kozoroh

Vitamíny a vyvážená strava jsou nepostradatelným společníkem tohoto dne. Dávejte si také pozor na dosti barevný program pro svůj volný čas, protože čím více stimulace a rozmanitosti vám přinese váš každodenní život, tím se budete cítit pohodověji.

 

Vodnář

Pokud jste zvyklí cestovat sami, po paměti dnes vyrazíte svou obvyklou trasou. Tento den vás však oproti těm předchozím překvapí, protože vlivem Venuše můžete získat nečekaného společníka. A to společníka, který při vás bude stát v dobrém i ve zlém. A nejen dnes.

 

Ryby

Někteří lidé na vás budou dnes nepříjemní, ale jejich nevraživost pramení z toho, že mají starosti a nevědí, kam se obrátit. Nedrážděte je a raději si vezměte čas a přemýšlejte o tom, co dělat jinak, abyste nebyli stále hromosvodem. Vykoumáte hodně.
 

TN.cz