Horoskopy

Horoskop na čtvrtek 4. června: Nenechte si nesváry pokazit den

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 4. 6. 2020
Téma:

Přílišná vytíženost v práci nebo prostě jen vykročení z postele tou nesprávnou nohou může mít za následek drobnou rozladěnost na straně vás i vašeho okolí. Nejde o nic vážného, pokuste se případné nedorozumění vysvětlit s pochopením a klidem. Pokud se rozhodnete vše probrat s rodinou či partnerem, budete mít úspěch.

Beran

Celý den budete ve výborném rozpoložení. Máte k tomu své důvody! Ve vztahu se daří, v zaměstnání jakbysmet a rodinné vztahy jen kvetou. Proto ten pozitivní pohled do budoucna a nehynoucí energie! Svůj náboj se vám podaří přenést i na vaše nejbližší.

 

Býk

Romantická dovolená zlepší milostný vztah. Uvědomíte si totiž, jak moc je vám s partnerem dobře. Nehledě na rutinu všedních dní, která bývá někdy vyčerpávající, víte, že s partnerem jste šťastní, a chcete, aby to tak zůstalo. Toho pocitu se držte!

 

Blíženci

Jste neustále v jednom kole a vaše zaneprázdněnost se začne dotýkat vašeho vztahu. Protějšek bude po právu mrzutý, že s vámi nemůže trávit tolik času, kolik by si přál. Snažte se ho pochopit a nedovolte, aby se vaše vytíženost stala důvodem k hádkám.

 

Rak

V práci ze sebe budete mít dobrý pocit. A to nejen díky svým excelentním výkonům, ale také proto, že vaše vztahy s kolegy jsou čím dál lepší! Začínáte si v zaměstnání nacházet přátele, a to je důležité. Pracovní kolektiv a atmosféra dělají mnoho!

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ČERVEN!
Zajímá vás, na co se můžete v tomto měsíci těšit? Zjistěte to HNED TEĎ!

 

Lev

V osobním životě se vám podaří vyřešit všechna nedorozumění! Základem je komunikace a upřímnost. Nebojte se proto o problémech mluvit a buďte ke všem naprosto otevření. I když je pravda leckdy nepříjemná, pořád je to mnohem férovější než zastírání.

 

Panna

V zaměstnání se budete snažit podávat perfektní a bezchybné výkony. A úspěchy vás neminou! Když si něco zamanete, jen těžko se necháte odradit. Vaše odhodlání a smyl pro detail pak zařídí, že vše, na co sáhnete, se povede. Pokračujte v tomto duchu!

 

Váhy

Kolega vám dodá potřebnou odvahu k tomu, abyste se pustili do nových pracovních plánů. Motivace a důvěra jsou pro vás důležité, proto vám váš spolupracovník udělá velkou službu. Nenechte se odradit dílčími neúspěchy. Uvidíte, že vše dobře dopadne.

 

Štír

Smůla ve hře, štěstí v lásce! Přesně toto pořekadlo na vás bude platit. Můžete se těšit na milé zprávy týkající se vztahu, ovšem při hazardu vám již hvězdy tolik přát nebudou. Naštěstí znáte své priority, a proto vás smůla v této oblasti nebude mrzet.


MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

 

Střelec

Svému protějšku zkusíte navrhnout volnější partnerské soužití. Připravte se však na to, že partner může reagovat poněkud ostřeji, než čekáte. Nesmíte se mu divit, neboť krok tímto směrem může značit cokoliv. Dejte mu najevo, že je to pro dobro věci.

 

Kozoroh

V práci budete ostražitější než obvykle. Uvědomujete si, že vás sleduje nejenom váš nadřízený, ale také někteří kolegové, kteří čekají na to, až uděláte chybu. Zatímco váš šéf bude mít z vašich skvělých výkonů radost, jisté spolupracovníky zklamete.

 

Vodnář

Pokud máte dnes touhu probrat s rodinnými příslušníky důležité problémy, budete pravděpodobně zklamáni. Nikdo z vašich blízkých nebude mít na vážná témata náladu. Raději tedy nikoho do ničeho nenuťte a všechny podstatné záležitosti nechte na jindy.

 

Ryby

Fungující partnerství přináší pohodu a harmonii do mezilidských vztahů. Můžete se proto těšit, že veškeré problémy a nesnáze se vám dnes vyhnou obloukem. Potíže a pře, které jste v minulosti řešili, se konečně vyjasní a vy zakopete válečnou sekeru.

TN.cz