Horoskopy

Horoskop na čtvrtek 6. srpna: Láska je všude kolem vás

Horoskop - čtvrtek
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

V partnerství si začnete více vyznávat lásku, protože si uvědomíte, že je to pro vás velmi důležité. Budete si partnerského zájmu náležitě užívat a možná mezi vámi dojde k novému milostnému vzplanutí.

Beran

Po prozkoumání vašeho stavu financí zjistíte, že na tom s rezervami nejste zrovna nejlépe. Porozhlédnete se proto po nějakém spoření se zajímavým výnosem. Také i uděláte výpočet, kolik budete schopni na účet posílat. Budete ho pečlivě dodržovat.

 

Býk 

 

Dávejte si pozor, Luna v Rybách může dnes způsobit náhlé změny vaší nálady! Jednou budete veselí, podruhé zas pořádně podráždění. Pokuste se nepřenášet své nálady na okolí. Nikoho by to nepotěšilo. Vy jste ale silné osobnosti a dokážete se s tím poprat.

 

Blíženci

V zaměstnání bude dnes podpořena vaše kultivovanost a schopnost rozumně se rozhodovat. Ať budete stát před jakýmkoliv problémem, pokaždé lehce najdete to nejvhodnější řešení. Vaši kolegové budou trochu závidět, vedení z vás bude skákat nadšením.

 

Rak

Budete se cítit velmi přitažlivě a stejně tak budete působit na své okolí. Opačné pohlaví se za vámi bude otáčet a vrhat po vás vyzývavé pohledy. Vy si budete zájmu náležitě užívat, ale to bude vše. K žádným milostným pletkám se zlákat nenecháte.

 

 

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaši dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

 

Lev

Pokud se dnes chytáte řešit věci úřední, máte předem vyhráno. S úředníky a institucemi budete vyjednávat daleko rychleji, než je obvyklé. Pravděpodobně za to budete vděčit vašim kvalitním vyjednavačským schopnostem, kterými vás dnes obdařil Jupiter v Kozorohu.

 

Panna

Vaše pracovní morálka bude velmi pevná, ale jen velice těžko jí budete prosazovat i mezi kolegy. Ti už pomalu pomýšlejí na víkend a bude jim jedno, že jejich práce stojí. Nedělejte si z toho těžkou hlavu, vy svoji práci bez problémů stihnete udělat.

 

Váhy

Dnešek je velmi vhodným dnem pro práci. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete, dokonce budete mít tolik energie, že pomůžete kolegovi, který nebude stíhat své úkoly. Vedení si vaší snahy všimne. Nebude to sice hned, ale můžete očekávat odměnu.

 

Štír

Celý den budete vlivem Venuše v Blíženích v zajetí romantických emocí. Místo na práci se budete soustředit na to, jak si večer báječně užijete se svým partnerem. Nezadaní, vy nepřijdete zkrátka. Vaše romantická nálada k vám přitáhne někoho, kdo se vám na první pohled zalíbí.

 

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

 

Střelec

Budete mít pocit, že se nemůžete dostatečně svobodně rozhodovat. V práci jste pod vlivem nadřízených, doma vám radí rodiče. Zauvažujte o nějaké změně. Práce je všude dost, možná by vám prospělo pracovat na vlastní pěst. Rodičům vše v klidu vysvětlete.


Kozoroh

Veškeré vaše pracovní úsilí budete podstupovat kvůli lásce. Uvědomíte si totiž, že čím rychleji svoji práci uděláte, tím rychleji se ocitnete v náručí svého milovaného protějšku. Nezadaní, když odejdete z práce dřív, budete mít příležitost k seznámení.


Vodnář

Dnešek je ideálním dnem pro práci. Nejen, že uděláte všechnu práci, kterou jste měli v plánu, ale dokonce si stihnete nadělat i něco na zítřek. Vidina brzkého pátečního odchodu domů vás rozradostní natolik, že budete přemýšlet, co zítra podniknete.

 

Ryby

Ve čtvrtek se váš osobní život stočí k lepším citovým zážitkům. V rodině se všechno urovná a zavládne pohoda, za kterou budete velmi rádi. V partnerství si začnete více vyznávat lásku, protože si uvědomíte, že je to pro vás velmi důležité.

TN.cz