Horoskopy

Horoskop na neděli 12. července: Dopřejte si chvilku klidu

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 12. 7. 2020
Téma:

Neděle je jako stvořená pro odpočinek. Občas si odpočinout není žádná hanba a duševní klid je důležitý pro naše zdraví. Nebojte si tedy hodit nohy nahoru a strávit neděli v klidu rodinném.

Beran

V rodině se cítíte dobře. Nikdo po vás nežádá žádné výjimečné výkony, a proto se vám doma dýchá volně. Jste náhle jako bez olověného závaží. To jako kdyby opadlo za vchodovými dveřmi. Navíc se díky tomuto odložení alespoň nemusíte bát návštěv.

 

Býk

Vaše koncentrace je výborná, zvláště v domácím prostředí, nebo venku pod širým nebem. Proto je vhodné se vzdělávat, číst kvalitní knihy a studovat duchovně - filozofické spisy. Nemyslete si, že je to nepraktická činnost, naopak vše uplatníte v životě.

 

Blíženci

Budete muset doma trochu změnit své chování. Naprostá důvěra vůči ostatním není na místě. Svěřujte jen ty informace, o kterých bezpečně víte, že nemohou být v žádném překroucení použity proti vám. A úplně nejlépe učiníte, když budete naslouchat.

 

Rak

V lásce se cítíte velmi nepříjemně. Nemáte vedle sebe nikoho, kdo by vám dodával životní optimismus. Vy sami se cítíte vyprahlí a již nemáte z čeho druhému rozdávat. Zkuste se zamyslet nad tím, zda se stávajícím partnerem ještě chcete zůstávat.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA ČERVENEC!
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!


Lev

Potřebujete si doma také někdy vyměnit role a nechat se dopovat energií druhého. Rozhodně nepředstírejte, že jste veselí, když ve skutečnosti trpíte osamělostí a smutkem. Partner by vám měl vyjít vstříc a více se zajímat o vaše skutečné potřeby.

 

Panna

Konečně se u vás doma situace zlepší a vám stejně jako dalším rodinným příslušníkům se začne konečně dařit úspěšně. Ať sáhnete na cokoliv, všechno rychle dovedete do zdárného konce. Máte schopnost nadchnout okolí pro vaši věc a zářit do dálky.

 

Váhy

Situace v domácnosti se vám změní a vy se dostanete do pohody. Půjde o velikou změnu domácího klimatu. Vaši nejbližší vám najednou porozumí, aniž byste vy museli změnit své chování. Je čas na některé rodinné oslavy ve velkém stylu. Doma je vám prostě nejlépe.

 

Štír

Vaše rodina vás emočně příliš nechápe. Stále dostáváte velmi cenné rady, jak se svým životem naložit. Členové rodiny vám však nejdou ani příkladem, ani nepomohou vlastními prostředky, tak budete mít chuť být na ně trochu neslušní, ale nebudete.

 

TAROT FINANCÍ:
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vaši finanční situaci!

 

Střelec

Nastane veliká změna doma, bohužel nikoliv k lepšímu. Začne se mluvit hlasitěji a k třeskuplné hádce nebude daleko. Bouřlivějšímu domácímu fungování se nevyhnete, tak zkuste být alespoň racionální a v zápalu rozčilení neříkat podpásové nadávky.

 

Kozoroh

Ve vztazích se vám bude dařit. Půjde o vliv nevšedně příznivý, kdy budete mít pocit, že vám fandí samotná Venuše - bohyně lásky. Váš emocionální život se posílí, vzájemná empatie ve vztahu rovněž. Dokážete lásku dávat i přijímat opravdu ve velkém.

 

Vodnář

Jestliže někdo opět začne přednášet krásná slova, co byste měli nebo neměli dělat, raději začněte něco dělat a dotyčného ignorujte. Uvidíte, že mu samotnému nakonec dojde, že o rady tohoto typu nestojíte, a sami potřebujete získat vlastní zkušenosti.

 

Ryby

Budete si připadat jako na válečné stezce. Vy se rozhodně nebudete chtít podrobit a postavíte se doma na slušný leč tvrdý odpor. V lásce zažíváte bohužel v přenesené podobě totéž. Pokuste se podrazy odpustit. Časem je uvidíte jako neškodné přehmaty.

TN.cz