Horoskopy

Horoskop na neděli 13. června: Objevte v sobě vnitřní dítě a hrajte si!

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Máte problémy v partnerském ráji? Venuše v Raku radí, abyste se odreagovali tím, že například změníte prostředí. Objevte v sobě vnitřní dítě, nebojte se hrát si prostřednictvím svých koníčků, rozvíjejte uměleckou tvořivost, sportujte a vychutnávejte radost.

Beran

Je neděle a hvězdy vás nabádají: Přibrzděte! Váš život plný aktivit by se občas měl zpomalit, jinak byste mohli brzy litovat. Nic vám neuteče, pokud se dnes budete věnovat pouze koníčkům, případně pokud se vám chce, nemusíte dělat vůbec nic!

 

Býk

Toužíte-li po estetických změnách ve svém bytě, máte volné pole působnosti. Dnes se vám povede vše sladit natolik, že nadchnete všechny kolem a budou se s novinkami brzy cítit jako doma. Uděláte jim kreativním přístupem ke společnému prostoru radost.

 

Blíženci

Užívejte si naplno zábavu a své koníčky! Merkur ve vašem znamení upozorňuje, že byste neměli zanedbávat žádné radosti života, naopak! I když se to na první pohled tak nemusí zdát, jsou důležité i pro váš osobní rozvoj a kariéru! Dnes byste také měli být s přáteli.

 

Rak

Nepřehánějte to s vervou, se kterou pečujete o své blízké i vaše domácí hnízdečko! Vaši miláčkové vám pak ve vašem tempu nemusí stačit! Dopřejte si trochu více oddechu a času pro společné radovánky, bavte se, organizujte návštěvy nebo jeďte na výlet.

 

DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

 

Lev

Neděle je ve znamení kontaktů a tak můžete naplno využít své bravurní schopnosti řečnění, kterými vás dnes hvězdy posílily. Umíte poradit a ostatní vám se zájmem naslouchají. Jen vynechte hovory o práci, ty dnes nikoho z vašich blízkých nezajímají.

 

Panna

Dnes nastává ten nejsprávnější den pro seznámení nebo milostné souznění, máte obrovské šance! Také v případě, že žijete v manželském vztahu a skřípe vám to různými nedorozuměními, dnes se mráčky na vašem nebi rozplynou a užijete si krásnou neděli.

 

Váhy

Pokud čekáte návštěvu, připravte se, že dorazí o dost dříve, než jste čekali. Alespoň nebudete nečekaným zazvoněním tolik zaskočeni. Hostitel musí počítat se vším, proto si poznámky nechte pro sebe a snažte se nastalou situaci vyřešit co nejlépe.

 

Štír

Vyhněte se opravám v domě a rozsáhlejším renovacím. Naopak byste se měli pustit do cestování a poznávání naší krásné země. Postačí kratší výlet, který vás přenese daleko od starostí všedního dne a dá nový impuls vašim myšlenkám.

 

ANDĚLSKÝ TAROT
Každý má své anděly strážné, kteří dohlíží na naše činy, posunují nás správným směrem k dosažení našich cílů. Nechte tarotové karty, aby vám pomohly je odhalit!

 

Střelec

Máte pocit, jako by vám všechno padalo z rukou a nedaří se žádné kutilské domácí práci? Obrňte se trpělivostí a všem podobným povinnostem se vyhněte. Nejlépe uděláte, když se dnes obklopíte svými nejbližšími přáteli. Budou pro vás tou nejlepší medicínou!

 

Kozoroh

Vaše drahá polovička má sklon tvrdošíjně zastávat své názory, a to vás dráždí, protože ani vy nehodláte ze svých slevit! Venuše v Raku radí, abyste se odreagovali tím, že například změníte prostředí. Co tak vyrazit společně na výlet nebo návštěvu příbuzných?

 

Vodnář

Pokud jste se vydali na cesty, hvězdy vám tam mohou do vašeho života přivát spřízněnou dušičku. Nejpodezřelejšími osůbkami se stávají zrozenci znamení Blíženců a Lva. Nová známost se sice nemusí zamlouvat některému z rodičů, ale to vás nerozhodí.

 

Ryby

Objevte v sobě vnitřní dítě, nebojte se hrát si prostřednictvím svých koníčků, rozvíjejte uměleckou tvořivost, sportujte a vychutnávejte radost. Pokud nestačí víkend, zkuste si vzít pár dní volna. Hvězdy vzkazují, že by to byl ten nejsprávnější tah.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz