horoskopy

Horoskop na neděli 2. srpna: Postavte se problémům

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Házet problémy za hlavu se ne vždy musí vyplatit. Občas je také třeba se jim postavit přímo. Nebojte se, nic není tak hrozné, jak vypadá a nakonec budete rádi, že jsou problémy konečně vyřešeny.

Beran

Postavení Luny vám pomůže uklidit následky nedávných bouřlivých konfliktů. Ať už se jedná o spor v partnerství nebo rodině, budete mít příležitost urovnat situaci. Nebude to však zadarmo. Pokud chcete ukončit spory, budete muset přijít s omluvou.

 

Býk

Partnerství, které už nějaký čas budujete, se začne posouvat na novou úroveň. Počáteční bláznivá zamilovanost pomalu opadává a teprve teď dostanete příležitost vytvořit opravdový vztah. Společně s milovanou polovičkou začnete plánovat budoucnost.

 

Blíženci

Vliv Marsu v Beranu vnese světlo do záležitostí, se kterými jste si dlouho nevěděli rady. Málokdy vídané postavení planet vám pomůže pochopit doposud nejasné pohnutky, nečekané reakce a tendence. Poslední dobou jste nebyli sami sebou, konečně zjistíte proč.

 

Rak

Venuše, a její momentální postavení v Blížencích, bude mít veliký vliv na vaše myšlení a instinkty. Budete zcela v područí přírody a jen horko těžko budete odolávat svým smyslům. Snažte se však myslet na následky svých činů. Ve slabé chvilce překonáte sami sebe.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v srpnu těšit? Zjistěte to již nyní!


Lev

Vaše Lví ego se dnes bude jen dmout. Díky vašemu neodolatelnému charisma, atraktivnímu vzhledu a osobitému humoru, se stanete středem pozornosti. Pro dnešní večer jste symbolem krásy a dokonalosti! Užívejte si pocit, který vás naplňuje spokojeností.

 

Panna

Pevné finanční zázemí přispěje k rodinné pohodě. Konečně nemusíte řešit záležitosti ohledně nedostatku peněz a můžete si začít užívat. Společně se svými nejbližšími strávíte překrásný den a velmi rychle zapomenete na veškeré starosti a povinnosti.

 

Váhy

Díky působení Venuše se budete cítit skvěle. Vnitřní klid a sebevědomí vám přidá na kráse a přitažlivosti. Budete spokojení sami se sebou a to se také velmi promítne na vašem zevnějšku. Budete si užívat nezvyklou pozornost a přízeň vašeho okolí.

 

Štír

Vaše partnerství bude spíš přátelstvím než vášnivým vztahem. Je naprosto normální, že z dlouhodobého partnerství původní zamilovanost vyprchá. Uvědomíte si však, že jste dosáhli něčeho opravdu výjimečného a stálého. Milujete svého nejlepšího přítele!

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Romantické chvíle, které prožijete po boku partnera, vás naplní štěstím a nesmírnou spokojeností. Zapomenete na okolní svět a veškeré povinnosti a zcela se budete oddávat krásným momentům. Uvědomíte si, jak obrovské štěstí máte v podobě věrné lásky.

 

Kozoroh

Venuše v Blížencích tentokrát nebude lásce příliš přát. Ani to vám však nijak nezabrání v tom, abyste spolu s milovaným partnerem strávili pohodovou neděli bez hádek a hašteření. Stačí jen oboustranná tolerance a trpělivost. Nebudete si kazit dnešní den.

 

Vodnář

V dětství jste si se sourozenci lezli na nervy. Čím starší však jste, tím bližšími se pro vás stávají. Dnešní den strávíte společně s rodinou a upevníte vzájemné vztahy. Zjistíte, že podpora a láska vašich nejbližších, je to nejdůležitější, co máte.

 

Ryby

Situace v dlouhodobých partnerstvích by se mohla velice zkomplikovat. Problémy, které jste se snažili dlouhou dobu ignorovat, vyjdou na povrch a vy se jim budete muset postavit. Pamatujte, že v této situaci je nejlepší vsadit na upřímnost a pokoru.
 

TN.cz