HOROSKOPY

Horoskop na neděli 27. září: Dělejte jen to, co chcete

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Vlivem Saturnu ve Vodnáři se dnes setkáte s lidmi s velmi originálním přístupem k životu. Neděle je ideálním dnem na odpočinek. Dělejte jen to, co sami chcete. Vymyslete si aktivitu, při které si nejlépe odpočinete.

Beran

Rozhodnete-li se doma pro nějaké změny, bude se po vás vyžadovat jasný plán, nikoliv vzletné vize. Dříve jste mohli plánovat od nevidím do nevidím, jenomže také nebylo ve finále nic vidět, takže dnes buďte rádi, že jsou na vás doma přísnější.

 

Býk

Vlivem Saturnu ve Vodnáři se dnes setkáte s lidmi s velmi originálním přístupem k životu, který vás v mnohém inspiruje. Navíc se budete moci spolehnout, že o vašem rozhovoru nebudou nic vykládat dále, protože na rozdíl od některých to vypadá, že nepomlouvají.

 

Blíženci

Mezilidského vztahy v rodině budou stále na předních příčkách vaší pozornosti. Umíte si s každým porozumět a vždy najít alespoň něco, co vás spojuje a o čem můžete mluvit. Zajímají vás i dnes starosti každého jednotlivce a neváháte jim pomáhat.

 

Rak

Rodina bude mít své plány na víkend, a pokud vás tlačí do něčeho, do čeho se vám nebude chtít, nenechte se přemluvit. Zvláště jestliže nemáte náladu. Je pravděpodobné, že byste potom byli zbytečně nevrlí, zatímco svůj program si dovedete užít.MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ŘÍJEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev

Máte-li doma vůdčí postavení, raději se v tento čas zdržte řízení všech lidí okolo vás. Hrozí totiž, že by se proti vám brzy vzbouřili. Pokuste se raději zjistit, jak by se daly některé zádrhele vyřešit a jděte na všechno více psychologicky.

 

Panna

V rodinném životě jste od předchozích dní o něco pokročili, jste více sebejistí a vědomi si toho, že doma máte zastání, což vám sluší. Vaši známí se též zmnožují a vy jste tak schopni jako někteří vaši blízcí říkat, že máte známé na svých místech.

 

Váhy

Díky Venuši ve Lvu se ke všem okolo vás chováte štědře a jste ochotni investovat libovolné množství času nejenom do rozhovorů a jiných aktivit s vašimi blízkými, ale i do setkání s cizími lidmi, kteří vás dovedou vždy něčím inspirovat, nebo vy je.

 

Štír

Jste opět v dobrém rozmaru, protože neděle patří k vašim oblíbeným dnům v týdnu. Zatímco jindy nemáte na nic čas, dnes jste v euforii z faktu, že si konečně můžete přispat, pak se věnovat svým blízkým a vůbec si prostě užívat volný den, jak chcete.

 

KYVADLO ZDARMA
Vyzkoušejte virtuální kyvadlo, které Vám ihned odpoví!

 

Střelec

Doma budete mít jisté výhrady k některým rozhodnutím. Pokud to přiznáte otevřeně, rodina pochopí i vaše potřeby a pokusí se svoje kroky ještě přehodnotit. Nebojte se proto ozvat, protože myšlenky vám nikdo číst nebude a ostatně zřejmě ani neumí.

 

Kozoroh

Můžete se těšit na pohodovou neděli, kdy nebudete muset nic dělat, s výjimkou toho, co skutečně budete chtít dělat. Takže si svůj den klidně rozplánujte jako vlastní pracovní dobu, která ale přeje lásce, tvořivosti, odpočinku, rodině, přátelům a dalším.

 

Vodnář

V dnešní čas je dobré věnovat se tomu, u čeho si opravdu odpočinete. S prací byste to dnes stejně daleko nedotáhli. Proto se raději věnujte dětem a rodině. Bude je zajímat váš svět a vás zase ten jejich. Navíc si s hračkami vystavíte úplně nový.

 

Ryby

Budete-li si dostatečně všímat svých blízkých, tato časová investice se vám brzy vrátí v podobě mnohem lepších vztahů v rodině. Od nynějška vám Merkur ve Štíru radí, abyste se ještě více zajímali o partnerství, styl bydlení a tvůrčí činnosti.
 

TN.cz