Horoskopy

Horoskop na neděli 9. května: Dnešní den pro vás bude inspirativní

Horoskop - neděle
Zdroj: Getty Images, TN.cz
Téma:

Venuše dnes vstoupí do znamení Blíženců a zahrne vás mimořádně pokojnou a mírumilovnou energií. Konfliktnímu Marsovi v Raku se zjevně zalíbilo prskat oheň a pokoušet váš nadhled, vy to ale ustojíte se ctí, a ještě se díky některým situacím posunete o kousek dále.

Beran

Venuše dnes vstoupí do znamení Blíženců a zahrne vás mimořádně pokojnou a mírumilovnou energií. Vašemu domácímu hnízdečku vévodí krása a styl, na čemž se podílíte větší měrou než v minulosti. Máte totiž nebývalou inspiraci, kterou rádi ventilujete právě takto.

 

Býk

Permoníci stabilního zabezpečení bijí na poplach! Do toho vám fušují důležité záležitosti vaší kariéry, tudíž, jak signalizuje dlouho přítomný Uran ve vašem znamení, můžete být ze všeho poněkud rozpolcení a nevědět v mnoha ohledech, co dělat dále.

 

Blíženci

Spojuje vás teď ve vztahu smysl pro rozumnou komunikaci a větší vnímání reality. Na přetřesu jsou hlavně záležitosti týkající se domu a zahrady a s tímto spojené povinnosti. Nebojte se být více odhodlaní ve věcech, na kterých vám opravdu záleží.

 

Rak

Na rodinném poli vládne klid a snaha o přátelské sepětí se všemi milovanými. I ti z vás, kteří jste prošli nějakou bouří či destruktivními událostmi ohledně stability rodiny si budou moci konečně oddechnout a užít si neděli, jak se sluší a patří.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP LÁSKY NA KVĚTEN
Zjistěte, co si pro vás hvězdy na tento měsíc připravily v milostném životě!

 

Lev

Pokud máte bratra nebo sestru, očekávejte střet názorů. Problém pramení z toho, že si vzájemně vyčítáte svou tvrdohlavost a nikdo nechce ustoupit. Všetečka Mars v Raku se snaží tyto vztahové mráčky kompenzovat zvýšeným kutilstvím a jinými akčními koníčky.

 

Panna

Otázky domova a rodinných záležitostí se jeví pro většinu z vás velmi příznivě, takže domácí hnízdečko není zónou, kde byste si kompenzovali své bolístky. Pokud máte nahromaděný adrenalin, zkuste ho vybít ideálně na hřišti při nějakých týmových hrách.

 

Váhy

S příbuznými i potomky bude vše v pohodě. Pokud jste v minulosti procházeli rodinnými problémy, víte teď, že musíte uspět v zachování souladu. Nad svými milovanými bdíte i po materiální stránce, což vyvolává zářivé jiskřičky v očích, hlavně u dětí.

 

Štír

Situace na domácím území zůstává bohužel ještě vypjatá, takže se musíte obrnit trpělivostí. Konfliktnímu Marsovi v Raku se zjevně zalíbilo prskat oheň a pokoušet váš nadhled, vy to ale ustojíte se ctí, a ještě se díky některým situacím posunete o kousek dále.

 

TAROT OSOBNOSTI
Získejte jedinečný výklad vaší osobnosti! Vytáhněte si své 3 karty hned teď!

 

Střelec

Pohnout žlučí vám může v tomto období tchyně, která přistupuje k vašemu protějšku jako k dítěti, které ještě neopustilo své rodné hnízdo. Nenechte v sobě ale rozhořet marsovský hněv, zvláště pokud by při ruce nebyli hasiči, které byste nechali hasit.

 

Kozoroh

Užívat si s dětmi jejich koníčků a zábavy, to bude váš pestrý nedělní program - jako byste se sami vrátili do svého mládí a dětství. Pokud máte syna, je vhodný čas na aktivity typu fotbal a rybaření, u dcery, která například hezky kreslí, zase umění.

 

Vodnář

Na domov a rodinu byste se v tomto čase měli zaměřit ze všeho nejvíce. Slunce, Merkur i Venuše hrají ve stejném akordu a hodlají vás vystavovat zkouškám. Zejména v dopoledních hodinách vaše nadčasová mysl není schopná pojmout některé názory blízkých.

 

Ryby

Pociťujete, že lépe vycházíte i s rodiči nebo tchýní a vidíte jejich větší snahu plnit vaše přání. Chtějí se více zapojovat do rodinného programu, využijte proto toto období k cestám a využijte jejich pomoci. Činnosti ve vašem blízkém okolí klapnou.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

ts TN.cz